Tichomoří: Barevný svět tropů : rok na dobrodružné cestě z Havaje na Novou Guineu

Tichomoří: Barevný svět tropů : rok na dobrodružné cestě z Havaje na Novou Guineu - Leoš Šimánek | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Leoš Šimánek
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Tichomoří: Barevný svět tropů : rok na dobrodružné cestě z Havaje na Novou Guineu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Tichomoří: Barevný svět tropů : rok na dobrodružné cestě z Havaje na Novou Guineu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Leoš Šimánek. Číst Tichomoří: Barevný svět tropů : rok na dobrodružné cestě z Havaje na Novou Guineu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Cestopisná publikace z pera známého světoběžníka a dobrodruha se tentokráte zaměřuje na objevování civilizací jen málo známých ostrovů Oceánie - Havajských ostrovů, Fidži, Vanuatu, Západní Samoy, Papuy-Nové Guiney, Šalamounových ostrovů. I v této knize se snaží autor pochopit životní styl a tradiční kulturu zdejších obyvatel, které označuje za "nejšťastnější obyvatele naší planety". Text doprovází velké množství barevných fotografií, zhotovených rovněž samotným autorem.


...oří barevný svět tropů : rok na dobrodružné cestě z Havaje na Novou Guineu Tichomoří -- Barevný svět tropů - Šimánek, Leoš ; Cestovní reportáž z autorova ročního putování ostrovním světem Oceánie ... Barevny rok levně | Mobilmania zboží ... . V pořadí již pátá cestopisná publikace z pera známého světoběžníka a dobrodruha se tentokráte zaměřuje ... Tichomoří: Barevný svět tropů : rok na dobrodružné cestě z Havaje na Novou Guineu Leoš Šimánek Nakladatel: Action-Press 2002 Tichomoří: Barevný svět tropů. Kdo napsal knihu Tichomoří: Barevný svět tropů? Autorem je Leoš Šimánek. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ... Rok na dobrodružné cestě z Havaje na Novou Guineu. 89% 4 7. ... Nakladatelst ... Tichomoří barevný svět tropů : rok na dobrodružné cestě z ... ... . Kdo napsal knihu Tichomoří: Barevný svět tropů? Autorem je Leoš Šimánek. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ... Rok na dobrodružné cestě z Havaje na Novou Guineu. 89% 4 7. ... Nakladatelství (rok) ISBN: Str...SOUVISEJÍCÍ KNIHY