Sirotčinec slečny Peregrinové: Mapa dní

Sirotčinec slečny Peregrinové: Mapa dní - Ransom Riggs | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Ransom Riggs
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Sirotčinec slečny Peregrinové: Mapa dní.pdf


Chcete si knihu přečíst?Sirotčinec slečny Peregrinové: Mapa dní ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ransom Riggs. Číst Sirotčinec slečny Peregrinové: Mapa dní Online je nyní tak snadné!

POPIS


Poté co odvrátil obrovskou hrozbu, která téměř zničila svět podivných, se Jacob Portman vrací tam, kde jeho příběh začal – na Floridu. Avšak s tím rozdílem, že teď jsou slečna Peregrinová, Emma a jejich podivní přátelé s ním a snaží se co nejlépe splynout se světem normálních. Ovšem bezstarostné dny na pláži a poznávání reálií 21. století brzy přeruší objev – podzemní bunkr, který patřil Abeovi, Jacobovu dědečkovi. Na povrch vycházejí překvapivé informace o Abeově dvojím životě, dávná tajemství se odhalují přímo před očima. A Jacob začíná poznávat nebezpečný odkaz, který zdědil a který byl jeho součástí dávno předtím, než vstoupil do časové smyčky slečny Peregrinové. V sázce je teď víc než kdykoli dříve. Jacob a jeho přátelé jsou vrženi do temného světa amerických podivných – do světa, v němž existuje jen několik ymbryn a téměř žádná pravidla. V brilantním pokračování úspěšné série o podivných dětech slečny Peregrinové na vás čekají nové zázraky, nebezpečí i láska. Příběh opět provázejí zvláštní dobové fotografie, v tomto zcela novém americkém dobrodružství dokonce barevné.


...nec slečny Peregrinové pro podivné děti 2012; Podivné město 2014; Knihovna duší 2016; Povídky podivných 2017; Mapa dní 2019; všech 8 knih autora ... Sirotčinec slečny Peregrinové Mapa dní Ransom Riggs ... ... . Podobné knihy. Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti 2012; Podivné město 2014; Knihovna duší 2016; všech 7 podobných. Kniha Mapa dní je v Hledáte Sirotčinec slečny Peregrinové: Mapa dní od Ransom Riggs? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Sirotčinec slečny Peregrinové Mapa dní 4.5. 16 recenzí ; Jacob a jeho podivní přátelé jsou zpět! Poté co odvrátil obr ... Sirotčinec slečny Peregrinové - Mapa dní ... . 33 prodejen po celé ČR Sirotčinec slečny Peregrinové Mapa dní 4.5. 16 recenzí ; Jacob a jeho podivní přátelé jsou zpět! Poté co odvrátil obrovskou hrozbu, která téměř zničila svět podivných, se Jacob Portman vrací tam, kde jeho příběh začal - na Floridu. Avšak s tím rozdílem...SOUVISEJÍCÍ KNIHY