Pětinároží

Pětinároží - Mario Vargas Llosa | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Mario Vargas Llosa
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Pětinároží.pdf


Chcete si knihu přečíst?Pětinároží ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Mario Vargas Llosa. Číst Pětinároží Online je nyní tak snadné!

POPIS


Ve svém zatím posledním románu Náměstí Cinco esquinas (šp. 2017) se peruánský nositel Nobelovy ceny Mario Vargas Llosa vrací do rodné země a svým nejlepším stylem vykresluje devadesátá léta, kdy za vlády prezidenta Fujimoriho žili Peruánci v hrůze z terorismu maoistické Světlé stezky i z tajné policie obávaného Vladimira Montesinose. V propletených dějových liniích sledujeme osudy dvou rodin bohatých podnikatelů, vydíraných kvůli lechtivým fotografiím, a novináře z bulvárního plátku, který zapomněl, že každý článek, názor či fotografii mají pod palcem tajné služby a jedině Montesinos určuje, co se smí zveřejnit a k čemu mu to má posloužit. Vydání knihy podpořilo Ministerstvo kultury České republiky.


...roží je thrillerem, uměleckou prózou, společenskou analýzou i politickým dílem ... Pětinároží - Mario Vargas Llosa | Knihy Dobrovský ... . Zní to jako strašný mišmaš, ale ono je vše dobře vyvážené a skvěle propojené. Nemusíte mít přehled o nedávných dějinách Peru, i tak je to jako politický thriller poutavé... Vargas Llosa, Mario: Pětinároží. Mstí se Mario Vargas Llosa svému někdejšímu protikandidátovi v prezidentských volbách, když v románu Pětinároží čtenářům přibližuje ohrané praktiky peruánského bulvárního tisku? Tento thriller a erotický románek v jednom je sice čtivý, v kontextu díla držitele Nobelovy ceny ... Pětinároží E-kniha, česky. 0. Elektronická kniha Autor: Mario Vargas Llosa. ... Pětinároží - Mario Vargas Llosa | KOSMAS.cz - vaše ... ... ... Pětinároží E-kniha, česky. 0. Elektronická kniha Autor: Mario Vargas Llosa. 2019, česky, 249 strán. Elektronické knihy » Romány. Ihneď k čítaniu ePUB, Kindle. Dostupné pre elektronické čítačky Dostupné na webe Dostupné na iOS Dostupné na Androide Dostupné na Windows...SOUVISEJÍCÍ KNIHY