Svět optických iluzí

Svět optických iluzí - Inga Menkhoffová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Inga Menkhoffová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Svět optických iluzí.pdf


Chcete si knihu přečíst?Svět optických iluzí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Inga Menkhoffová. Číst Svět optických iluzí Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kdo si myslí, že má ostrý zrak, bude muset po přečtení této knihy konstatovat, že nemůže věřit vlastním očím. Optické klamy totiž přelstí naše zrakové schopnosti - předvádějí nám realitu, která ve skutečnosti neexistuje, ukazují nepochopitelné jevy a svádějí k nesprávným úsudkům. Nechme se překvapit podivuhodnými mystifikacemi: obrázky s pohyblivými koly, která nikdy neustanou v pohybu, zdvojující se jednoduché čáry, karty, které zmizí, body, jež se objeví z ničeho a nepřestávají blikat, nebo motivy, které se náhle vynoří na bílých stěnách. Dokonalá kniha klamu.


...jÍcÍ svĚt neskuteČnÝch optickÝch klamŮ ... Svět optických iluzí / Inga Menkhoffová - Zlevněné knihy ... . perfektnÍ zÁbava pro vŠechny bez rozdÍlu vĚku. jedineČnÝ zÁŽitek a super fotky. vÍce jak 100 interaktivnÍch zÁbavnÝch exponÁtŮ. nejvĚtŠÍ muzeum trikovÝch iluzÍ v praze. 4,2 / 5 Mořský svět. Můžete využít do 30. 6. 2020 . ... Rodinný vstup do galerie optických iluzí Tricklandia (1 dospělá osoba + 2 děti do 14,9 let) Délka prohlídky: 45-60 minut ... Optický klam, jinak nazývaný také opt ... Muzeum fantastických iluzí pro dítě i dospělého | Slevomat.cz ... ... Optický klam, jinak nazývaný také optická iluze, je nesprávné nebo matoucí vnímání reality. Oko snímá nějaký obrázek, ale mozek ho interpretuje jinak, než jak je opravdu zobrazen. Člověk pak například na obrázku vidí něco, co na něm vůbec zobrazeno není.. Většina optických klamů je postavena na matení lidského mozku barvou (například Hermanova mř...SOUVISEJÍCÍ KNIHY