Román pro muže /filmová obálka/

Román pro muže /filmová obálka/ - Michal Viewegh | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Michal Viewegh
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Román pro muže /filmová obálka/.pdf


Chcete si knihu přečíst?Román pro muže /filmová obálka/ ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Michal Viewegh. Číst Román pro muže /filmová obálka/ Online je nyní tak snadné!

POPIS


Tři sourozenci středního věku (televizní publicistka, novinář regionálního listu a soudce) a mladá striptérka na společném lyžařském výletě, který jen díky náhodě neskončí vraždou — to je zápletka nového románu Michala Viewegha. Rafinovaná kompozice, rychlý dějový spád, slovní a situační humor a v neposlední řadě i autorova schopnost empatie jsou už tradiční zárukou čtivosti jeho knih. Tentokrát je k přednostem Vieweghova psaní nutno přičíst i nekompromisní ráznost, s níž v románu otvírá dveře „třinácté komnaty“ mužského světa. Dobovou kulisu románu tvoří autentické výroky bývalých i současných českých politiků a nejvyšších státních činitelů, které z této fiktivní „pánské jízdy“ chtě nechtě dělají trpký příběh nás všech… Román pro muže je dvacátou knihou Michala Viewegha. Možná proto je nejen knihou o ženském zklamání ze světa řízeného přestárlými kluky, ale také bilancující, mnohdy až sebeironickou reflexí úspěšného spisovatelství. Román pro muže vychází v novém vydání spolu s uvedením stejnojmenného filmu, jemuž se stal předlohou.


...Román pro muže - filmová obálka. Autor: Michal Viewegh ... Román pro muže (2010) - Obsazení - herci a tvůrci - FDb.cz ... . Titul je zařazen do žánrů: Klasika, světoví autoři › Česká současná; ISBN: 978-80-7227-297-6. EAN: 9788072272976. Objednací kód: ND162783 Román pro muže /filmová obálka/ Autor: Viewegh, Michal Nakladatel: Druhé město EAN: 9788072272976 ISBN: 978-80-7227-297-6 Popis: 1× kniha, vázaná, 160 stran, česky Rozměry: 15 × 21,5 cm Rok vydání: 2010 (2. vydání) Kniha: Román pro muže (filmová obálka) - M ... Trailer Román pro muže - YouTube ... . vydání) Kniha: Román pro muže (filmová obálka) - Michal Viewegh Fungujeme! Vážení zákazníci, knihy si u nás můžete nadále objednávat s doručením Českou poštou , GLS, Zásilkovnou či s vyzvednutím na našich výdejnách v Brně, Praze a Plzni. Nová film...SOUVISEJÍCÍ KNIHY