Legendy a čáry

Legendy a čáry - Vratislav Brabenec | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Vratislav Brabenec
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Legendy a čáry.pdf


Chcete si knihu přečíst?Legendy a čáry ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vratislav Brabenec. Číst Legendy a čáry Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha textů Vratislava Brabence. Z původně pevně daného formátu „sloupků“ pro Divadelní noviny Vráťa vytvořil zcela svébytný literární útvar. Jednotlivá vyprávění se prolínají, jsou svými odkazy i dodatky, přitom každé obstojí samo o sobě. Tentokrát více o divočině v nás, magii, která rámuje lidský svět, ženách a střídání ročních období. Ilustrace Františka Skály nejsou pouze doprovodem textu, ale kongeniálně rozšiřují a doplňují jeho význam.


... kniha textů Vratislava Brabence. Z původně pevně daného formátu „sloupků" pro Divadelní noviny Vráťa vytvořil zcela svébytný literární útvar ... Legendy a čáry - Próza | Pipkin.cz ... . Jednotlivá vyprávění se prolínají, jsou svými odkazy i dodatky, přitom každé obstojí samo o sobě. Tentokrát více o divočině v nás, magii, která rámuje lidský svět, ženách a střídání ročních období. Legendy a čáry Autor: Brabenec, Vratislav Nakladatel: Vršovice 2016 EAN: 9788090653368 ISBN: 978-80-906533-6-8 Ilustrace: Skála, František Popis: 1× kniha, brožovaná, 110 stran, česky Rozměry: 14,8 × 21 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání) Legendy a čáry Třetí kniha textů Vratislava Brabence. Z původně pevně daného formátu „sloupků" pro Divadelní noviny Vráťa vytvořil ... Kniha Legendy a čáry - Vratislav Brabenec | knizniklub.cz ... . vydání) Legendy a čáry Třetí kniha textů Vratislava Brabence. Z původně pevně daného formátu „sloupků" pro Divadelní noviny Vráťa vytvořil zcela svébytný literárn...SOUVISEJÍCÍ KNIHY