Šlechtické rody v Čechách, na Moravě a ve Slezsku (II.díl): Od Bílé hory do současnosti

Šlechtické rody v Čechách, na Moravě a ve Slezsku (II.díl): Od Bílé hory do současnosti - Petr Mašek | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Petr Mašek
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Šlechtické rody v Čechách, na Moravě a ve Slezsku (II.díl): Od Bílé hory do současnosti.pdf


Chcete si knihu přečíst?Šlechtické rody v Čechách, na Moravě a ve Slezsku (II.díl): Od Bílé hory do současnosti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petr Mašek. Číst Šlechtické rody v Čechách, na Moravě a ve Slezsku (II.díl): Od Bílé hory do současnosti Online je nyní tak snadné!

POPIS


Encyklopedie představuje nejrozsáhlejší soupis informací o všech šlechtických rodech a osobách se šlechtickým predikátem na území Zemí Koruny české od roku 1620.Obsahuje přes 10 000 hesel a zmiňuje více než 23 800šlechtických predikátů. Zahrnuje rody žijící v hranicích dnešní České republiky a Slezského Těšínska (Bílsko) dokonce rakousko-uherské monarchie a také rody žijící na území celého Slezska do poloviny 18. století. Snadné orientaci napomáhá rozsáhlý rejstřík.Petr Mašek (1959) působí v oddělení zámeckých knihoven Národního muzea v Praze. Dlouhodobě se věnuje rodokmenům českých šlechtických rodů. Vedle řady odborných prací z oblasti starých knižních sbírek je autorem úspěšné knihy Modrá krev.


...tické rody v Čechách, na Moravě a ve Slezsku od Bílé hory do současnosti ... Šlechtické rody v Čechách, na Moravě a ve Slezsku Díl I A ... ... . Díl I, A-M 2008; Prastaré pověsti české 2010; Na chromovaném koni z Milwaukee 2007; všech 8 knih autora. Kniha Šlechtické rody v Čechách, na Moravě a ve Slezsku od Bílé hory do současnosti. Díl I, A-M je v Šlechtické rody v Čechách, na Moravě a ve Slezsku od Bílé hory do současnosti - I. díl (A-M) Autor: Mašek, Petr Nakladatel: Argo EAN: 9788025700273 ISBN: 978-80-257-0027-3 Popis: 1× kniha, vázaná, 673 stran, česky Rozměry: 17 × 24 cm Rok vydání: 2008 (1. vydání) Tento seznam obsahuje výčet šlechtických rodů, které byly v m ... Šlechtické rody v Čechách, na Moravě a ve Slezsku (II.díl ... ... . vydání) Tento seznam obsahuje výčet šlechtických rodů, které byly v minulosti spjaty s Českým královstvím Podmínkou uvedení je držba majetku, která byla v minulosti jedním z hlavních atributů šlechty, případně, zejména u...SOUVISEJÍCÍ KNIHY