Xantypa 5/2019

Xantypa 5/2019 - - | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Xantypa 5/2019.pdf


Chcete si knihu přečíst?Xantypa 5/2019 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Xantypa 5/2019 Online je nyní tak snadné!

POPIS


Květnová Xantypa přináší rozhovory s herci Janou Strykovou, Jitkou Sedláčkovou a Martinem Donutilem i se spisovatelem Milošem Doležalem, článek o ikoně módního světa Yvesovi Saint Laurentovi, scénografovi Janu Duškovi a dalších osobnostech kulturního světa. Přečtete si o psích miláčcích zakladatelů firmy Apple Steva Jobse a Steva Wozniaka i o záchranné stanici pro mláďata veverek. Navštívíte ateliér sochařky Hany Wichterlové, s fotografem Vojtěchem Vlkem se podíváte do indického Iláhábádu na každoroční náboženský rituál, režisér Ladislav Smoček vás zavede do tulipány rozkvetlého švýcarského údolí Wallis, představíme vám múzu Maxe Ernsta, surrealistickou malířku Dorotheu Tanning a pravidelné novinky z oblasti kultury.


...eb používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie ... Jana Stryková - Aktuality 2020 - 2016 ... . Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. This banner text can have markup.. web; books; video; audio; software; images; Toggle navigation Xantypa 5/2019. Přidat recenzi Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přih ... Jsme tu a vy nás chcete, volají Rammstein | Xantypa ... . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. 5. 2019 Jsou lidé, s nimiž se stýkáte...SOUVISEJÍCÍ KNIHY