Pro srandu králíkům: a další povídky

Pro srandu králíkům: a další povídky - Josef Laufer | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Josef Laufer
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Pro srandu králíkům: a další povídky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Pro srandu králíkům: a další povídky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Josef Laufer. Číst Pro srandu králíkům: a další povídky Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jednou jsem jednu z mých minulých knížek zahlédl na opuštěné lavičce v parku. Nikdo se k ní neměl a navíc hustě pršelo. Stál jsem pod deštníkem a pozoroval zkázu mé snahy o čtenářovu přízeň. Písmena se rozmáčela a knížka se poroučela, jako kdyby to byl můj vlastní osud. Pak mi došlo, že se říká: „ Do třetice všeho dobrého.“ Ovšem také někdy: „Třikrát a dost!“ V každém případě, je tu můj třetí pokus zaujmout čtenáře dalšími jedenácti příběhy. A kdyby měly opět skončit někde pohozené v dešti, tak si alespoň předem vystřihněte obrázky od Víta Haderky, protože ty o všech těch příbězích vypovídají daleko lépe, než všechny moje písmenka.


...ndu králíkům: a další povídky. Josef Laufer ... Realizované akce - Restaurace Sněmovna v Jakubský ... ... Pro srandu králíkům Autor: Laufer, Josef Nakladatel: Olympia EAN: 9788073765590 ISBN: 978-80-7376-559- Ilustrace: Haderka, Vít Popis: 1× kniha, vázaná, 128 stran, česky Rozměry: 15,2 × 21,2 cm Kniha: Pro srandu králíkům -- a další povídky - Josef Laufer. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výde ... Kniha: Pro srandu králíkům - Josef Laufer | Knihy.ABZ.cz ... . 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Pro srandu králíkům a další povídky - Laufer Josef - Jednou jsem jednu z mých minulých knížek zahlédl na opuštěné lavičce v parku. Nikdo se k ní neměl a navíc hustě pršelo. Stál jsem...SOUVISEJÍCÍ KNIHY