Ve škole se dějou věci!

Ve škole se dějou věci! - Frida Nilsson | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Frida Nilsson
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Ve škole se dějou věci!.pdf


Chcete si knihu přečíst?Ve škole se dějou věci! ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Frida Nilsson. Číst Ve škole se dějou věci! Online je nyní tak snadné!

POPIS


Hedvice je sedm let a za pár dní půjde poprvé do školy. Škola je v takové úplně malinkaté vesničce a široko daleko není nic jiného. Hedvika se strašně těší, čeká už celou věčnost, aby mohla nasednout na školní autobus a rozjet se tam. Na kole by to rozhodně nešlo, na to bydlí moc daleko. Hedvika s rodiči totiž žije v úplné pustině. Jejím domovem je červený domek, který se jmenuje Ängatorp. Ale jen co Hedvika do školy nastoupí, začnou se dít věci! Hedvika s Lindou to myslí dobře, ale většinou se to nějak zvrtne a všechno dopadne docela jinak. Originální, autentické vyprávění z drsného severu v podání Terezy Dočkalové.


...le se dějou věci! jsme poslouchaly jako audioknihu, Gorila a já právě čteme ... Audio kniha: Ve škole se dějou věci - Frida Nilsson ... ... . Pěkný mix Astrid Lindgrenové a Tima Parvely. Sedmiletá Hedvika bydlí na samotě v Ängatorpu, typickém švédském červeném domku. Závidí Lise Astrid Lindgrenové, protože měla hned vedle sebe kamarádky Annu a Brittu. Blízko Hedviky nebydlí ... Frida Nilsson - Ve škole se dějou věci! Audio ukázka. Ukázka. 00:05:00. Ke stažení . Ve škole se dějou věci! ... Ve škole se dějou vě ... Ve škole se dějou věci — Tympanum ... . 00:05:00. Ke stažení . Ve škole se dějou věci! ... Ve škole se dějou věci! 2019; Kniha Ve škole se dějou věci! je v. Chystám se číst: 4x: Chci si koupit: 2x: dalších seznamech: 1x: zavřít reklamu. Nápověda - Podmínky užit ... LPS - Jaké typické věci se dějí ve škole? #1 LPS Lucka1. Loading... Unsubscribe from LPS Lucka1? Cancel Unsubscribe. Working... Subscribe Subscribed Unsubscribe 35...SOUVISEJÍCÍ KNIHY