Luštění pro děti - lidské tělo

Luštění pro děti - lidské tělo - Kateřina Šípková | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Kateřina Šípková
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Luštění pro děti - lidské tělo.pdf


Chcete si knihu přečíst?Luštění pro děti - lidské tělo ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kateřina Šípková. Číst Luštění pro děti - lidské tělo Online je nyní tak snadné!

POPIS


Křížovky, osmisměrky, sudoku či spojovačky a k tomu navíc spousta zajímavostí o lidském těle. Víš, která kost je v lidském těle nejdelší? Tušíš, jakou barvu očí mají čerstvě narozená miminka? Pokud ne, je čas se to dozvědět. Roztoč mozkové závity a pusť se do toho! Hesla v křížovkách vycházejí z unikátního dětského křížovkářského slovníku, který byl vytvořen ve spolupráci s pedagogy českých základních škol a zohledňuje slovní zásobu žáků 1. stupně ZŠ.


...ní pro děti - lidské tělo ... Luštění pro děti - neuvěřitelný svět ... Luštění pro děti od 8 let Lidské tělo - Šípková Kateřina ... ... . Křížovky, osmisměrky, sudoku či spojovačky a k tomu navíc spousta zajímavostí o světě kolem nás. Jes... 89 Kč 80 Kč Luštění pro děti - vtipy ze školních lavic. Objednávejte zboží Luštění pro děti - lidské tělo v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Poznáváme jaké části má naše hlava za pomoci krátkých veršů Kupte knihu Luštění pro děti od 8 let Lidské tělo (Kateřina Šípková) s 25 % slevou za 74 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si ... Encyklopedie pro deti lidske telo | Sleviste.cz ... . Prolistujte stránky knihy, přečtěte si...SOUVISEJÍCÍ KNIHY