Akvárium – zábava pro děti

Akvárium – zábava pro děti - Ingo Koslowski | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Ingo Koslowski
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Akvárium – zábava pro děti.pdf


Chcete si knihu přečíst?Akvárium – zábava pro děti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ingo Koslowski. Číst Akvárium – zábava pro děti Online je nyní tak snadné!

POPIS


Přírodě na stopě! Akvárium nabízí opravdové dobrodružství. Můžeš pozorovat napínavé životní projevy pestrobarevných obyvatel akvária a zažít narození rybích miminek. Než k tomu ale dojde, musíš si všechno dobře naplánovat. V tom ti pomůže tahle knížka. Vysvětlí ti krok za krokem, jaké vybavení pro své akvárium potřebuješ, jak osázíš akvárium správně rostlinami a které ryby se k sobě hodí. Najdeš tu všechno důležité, co potřebuješ vědět o zařízení akvária a jeho údržbě i o zdravé výživě zvířat. Kromě toho získáš i hodně tipů a podnětů k vlastnímu bádání a experimentování.


...jší nabídky Akvárium - zábava pro děti ... Akvárium pro děti, NatureMini - YouTube ... . ShopRoku 2019 Finalista . Hodnocení: 4.7 hvězdičky z 5. 103942 recenzí. Akvárium - zábava pro děti - Ingo Koslowski ... Akvárium zábava pro děti: Dobrodružství pod vodou (978-80-7541-027-6) Kniha - autor Ingo Koslowski, 64 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Přírodě na stopě! Akvárium nabízí opravdové dobrodružství. Můžeš pozorovat napínavé životní projevy pestrobarevných obyvatel akvária a zažít narození rybích miminek. Akvárium - zábava pro děti. Koslowski In ... Akvarium pro deti | Sleviste.cz ... . Akvárium - zábava pro děti. Koslowski Ingo. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha ( měkká vazba ) Skladem 3 ks; Doručení ZDARMA od 300 Kč, v úterý 14.4. u Vás doma (Typy ... Akvárium zábava pro děti: Dobrodružství pod vodou (978-8...SOUVISEJÍCÍ KNIHY