Poslední strážce věčnosti

Poslední strážce věčnosti - John Wright | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
John Wright
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Poslední strážce věčnosti.pdf


Chcete si knihu přečíst?Poslední strážce věčnosti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor John Wright. Číst Poslední strážce věčnosti Online je nyní tak snadné!

POPIS


Mladý Galen Waylock je posledním strážcem snové brány, za níž vyčkává prastaré zlo lačnící po světě lidí. Galenova rodina ji střežila po tisíc let a snášela posměch světa, který tuto hrozbu pustil z hlavy coby pouhý mýtus. Nyní se v hlubinách probouzejí přisluhovači Temnoty a dlouhé, předlouhé roky služby jsou u konce. Zdá se, že Galenova trpělivá oddanost se vyplatila. Ale vše je jinak. Novodobé ideály lidské důstojnosti a svobody se takzvané Moci Světla nezamlouvají. Ať už v konečné válce mezi temnotou a světlem zvítězí kdokoli, lidstvo bude odsouzeno buď ke shovívavému, anebo zlovolnému područí. A tak Galen volí třetí možnost: nechá spící Bojovníky Světla dřímat. Zapovězených čarovných zbraní se chopí on sám se svými společníky. Následují zrady, vraždy a pohromy. Smrtelníci musí čelit houstnoucí Temnotě bez pomoci. Poslední Strážce Věčnosti je ambiciózní a poutavě napsané hrdinské dobrodružství, jež Johna C. Wrighta představuje jako výrazného spisovatele žánru fantasy. Jedná se o pouhý začátek příběhu, který je zakončen druhým svazkem s názvem Mlhy Věčnosti.


...í strážce Věčnosti je ambiciózní a překrásně napsané hrdinské dobrodružství, jež Johna C ... ANTIKVARIÁT | A - Poslední strážce věčnosti [Wright John C ... ... . Wrighta představuje jako výrazného spisovatele žánru fantasy. Jedná se o pouhý začátek příběhu, který je zakončen druhým svazkem s názvem Mlhy Věčnosti. ... Poslední strážce věčnosti / John C. Wright. Zpět na předchozí . Celý popis. Cena 49 Kč. Není dostupné Anotace Mladý Galen Waylock je posledním strážcem snové brány, za níž vyčkává prastaré zlo lačnící po světě lidí. ... Poslední strážce věčnosti Autor: Wright, John Nakladatel: Laser-books EAN: 9788071933083 ISB ... Poslední strážce věčnosti - John C. Wright — Kniha.cz ... . ... Poslední strážce věčnosti Autor: Wright, John Nakladatel: Laser-books EAN: 9788071933083 ISBN: 978-80-7193-308-3 Překlad: Tilcer, Roman Popis: 1× kniha, brožovaná, 296 stran, česky Rozměry: 13 × 20 cm Rok vydání: 2010 (1. vydání) Poslední Strážce Věčnosti je ambiciózní a poutavě napsané ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY