Zabij / zachraň svého mimozemšťana

Zabij / zachraň svého mimozemšťana - Ondřej Neff, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Ondřej Neff,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Zabij / zachraň svého mimozemšťana.pdf


Chcete si knihu přečíst?Zabij / zachraň svého mimozemšťana ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ondřej Neff,. Číst Zabij / zachraň svého mimozemšťana Online je nyní tak snadné!

POPIS


Před několika lety otiskl Ondřej Neff v Ikarii seriál o tom, jak by mohla vypadat setkání s mimozemšťany. Probíral všechny možné i nemožné alternativy a výsledkem byl jednoznačný rezultát: Sežerou nás! V antologii ZABIJ/ZACHRAŇ SVÉHO MIMOZEMŠŤANA se nad stejnou tematikou zamyslela desítka známých českých autorů a autorek. Jako sestavovatel jsem doufal, že alespoň někteří z nich přijdou s příběhem, ve kterém by takové setkání nemuselo skončit tragicky. A takové povídky opravdu v knize jsou, i když ne vždy to se zachraňováním od počátku vypadá jednoznačně. Setkáte se zde s mimozemšťany k nerozeznání podobnými lidem i s takovými, s nimiž by nebylo příjemné setkat se v pravé poledne pod zářícím sluncem, natož v noci. Tento soubor povídek je zkrátka jakýsi koktejl, směsice různorodých chutí, které se ale skvěle doplňují. Nuže vzhůru na setkání s mimozemšťany!


...mozemšťana, zachraň tablet! Gameballcz ... mimozemšťan Archives - eKnizky.sk ... . Loading... Unsubscribe from Gameballcz? ... Zachráníš tablet? Sdílej a #zabijmimozemstana! ODEBÍREJTE OBA MÉ KANÁLY: Ondřej Neff - Kniha: Zabij / zachraň svého mimozemšťana. Radix; Tranzitní horoskop (2010) - Další knihy (73) Zvětšit horoskop. Tranzitní horoskop osobnosti pro rok 2010, kdy kniha vyšla: Tranzity se počítají k datu 1.1.2010 a zobrazují pouze pomalé planety, ... Lidovky.cz - Diskuse | Strana 1. ... .2010 a zobrazují pouze pomalé planety, které se běhěm roku zvěrokruhem moc nepohnou. Vlado Ríša (ed.): Zabij/zachraň svého mimozemšťana obálka: Milan Fibiger redakce: David Pazdera, Jindra Bláhová, Pavel Kolín Mladá fronta 2010 296 stran, 249 Kč, brožované ISBN 978-80-204-2302-3. Pozn. redakce: V antologii ZABIJ/ZACHRAŇ SVÉHO MIMOZ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY