Pýcha, předsudek a namlouvání

Pýcha, předsudek a namlouvání - Sybil Grace Brintonová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Sybil Grace Brintonová
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Pýcha, předsudek a namlouvání.pdf


Chcete si knihu přečíst?Pýcha, předsudek a namlouvání ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Sybil Grace Brintonová. Číst Pýcha, předsudek a namlouvání Online je nyní tak snadné!

POPIS


Tato kniha je vůbec prvním, nejznámějším a nejautentičtějším "imaginárním pokračováním" děl Jane Austenové. Anglická autorka Sybil G. Brintonová (1874-1928) ve fascinujícím vyprávění plném šťastných i bolestných lidských příběhů, naplněných i zmařených lásek a nevinných i zlovolných intrik rozvíjí osudy postav známých ze šesti austenovských románů. Můžeme se tak znovu setkat s moudrou a chápající Elizabeth Darcyovou, její rozmarnou sestrou Kitty a půvabnou švagrovou Georgianou, nedostupnou Mary Crowfordovou, jež marně čeká na ideálního muže, příliš přísnou lady Catherine de Bourghovou, čestným a hrdým plukovníkem Fitzwilliamem či charismatickým Williamem Pricem, který nemá o přízeň žen rozhodně nouzi... Autorka nahlíží do jejich životů s porozuměním i nadsázkou, ať už své hrdiny zastihne na odpoledním sedánku v Bathu, kde se vedou řeči o všem a o ničem, při romantické procházce Kensingtonskými zahradami nebo na domácím plese na Pemberley, kde se vdavekchtivé slečny mohou dočkat žádosti o ruku nebo také velkého zklamání.


...předsudek a namlouvání je hezká knížka, obvzlášť pro fanouška Jane Austen, která má ale i pár svých much ... Pycha a predsudek | Srovnanicen.cz ... . bookcase. 27.08.2011. Co se stalo s oblíbenými hrdinkami a hrdiny románů Jane Austen? O tom vypráví půvabný román pokračovatelky slavné autorky. Je to, jako byste četli originál. Pýcha, předsudek a namlouvání kniha od: Sybil Grace Brinton. 71 % 27 hodnocení ... Pýcha, předsudek a namlouvání Autor: Brintonová, Sybil Grace Nakladatel: Daranus EAN: 9788086983967 ISBN: 978-80-86983-96-7 Originál: Old Friends and New Fancies Překlad: Tulinger, Tomáš Popis: 1× kniha, vázaná, 376 stran, česky Rozměry: 13 × 20 cm Rok vydání: 2010 (1. vydání) Kniha: Pýcha, předsudek a namlouv ... Co znamená Předsudek | Slovník cizích slov ... . vydání) Kniha: Pýcha, předsudek a namlouv...SOUVISEJÍCÍ KNIHY