Popelka vám lhala: Pravý důvod, proč si nemůžete najít prince

Popelka vám lhala: Pravý důvod, proč si nemůžete najít prince - Brenda Della Casa | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Brenda Della Casa
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Popelka vám lhala: Pravý důvod, proč si nemůžete najít prince.pdf


Chcete si knihu přečíst?Popelka vám lhala: Pravý důvod, proč si nemůžete najít prince ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Brenda Della Casa. Číst Popelka vám lhala: Pravý důvod, proč si nemůžete najít prince Online je nyní tak snadné!

POPIS


Taky se neustále ptáte, kde ten princ vězí?Nejprve se seznamte s dvanácti sestrami, s nimiž žádný kralevic nechtěl chodit (jestli se náhodou v některé z nich nepoznáte), a potom se vydejte vybrat si ten nejvhodnější střevíček z široké nabídky na pultě. Ale nezapomeňte, že někdy je příjemnější chodit naboso než v botách, které zoufale tlačí.Poučte se, jaké lži říkáme do zrcadla, jaké jedovaté lektvary si dopřáváme a co dokáže prokletí slovního průjmu. Poslechněte si rady hodné kmotřičky a poučení, jak poznat rozdíl mezi princi a ošklivými žabáky, kteří se v prince opravdu nikdy nepromění.Autorka vyslechla tisíce mužů a ptala se jich, co jim na ženě imponuje a co je naopak spolehlivě odrazuje, a ve své knize staví romantické představy z pohádek na hlavu. Vždyť i Popelka získala prince lstí, vlastně ho vůbec neznala a vzala by si kohokoli, jen aby unikla ze spárů zlé macechy. Princ zase klidně napřed vyzkoušel střevíček každé dívce v království a oženit se chtěl jen proto, aby měl pokoj od rodičů. A vůbec žádná z verzí už raději nehovoří o tom, co se dělo po svatbě.


... informace o produktu Kniha Popelka vám lhala - Pravý důvod, proč si nemůžete najít prince - Della Casa Brenda, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Popelka vám lhala - Pravý důvod, proč si nemůžete najít prince - Della Casa Brenda ... Kategorie psychologie ... . Kniha: Popelka vám lhala Pravý důvod, proč si nemůžete najít prince Autor: Casa Brenda Della Autorka vyslechla tisíce mužů a ptala se jich, co jim na ženě imponuje a co je naopak spolehlivě odrazuje, a ve své knize staví romantické představy z pohádek na hlavu. Popelka vám lhala: Pravý důvod, proč si nemůžete najít prince Brenda Della Casa Nakladatel: Ikar 2010 Pravý důvod proč si nemůžete najít prince: Popelka vám lhala. TOPZINE. ... POPELKA VÁM LHALA - Brenda Della Casa - Praha-západ ... ... . Popelka vám lhala: Pravý důvod, proč si nemůžete najít prince Brenda Della Casa Nakladatel: Ikar 2010 Pravý důvod proč si nemůžete najít prince: Popelka vám lhala. TOPZINE....SOUVISEJÍCÍ KNIHY