Druhá Nadace

Druhá Nadace - Isaac Asimov | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Isaac Asimov
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Druhá Nadace.pdf


Chcete si knihu přečíst?Druhá Nadace ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Isaac Asimov. Číst Druhá Nadace Online je nyní tak snadné!

POPIS


Konání jednotlivé lidské bytosti je něčím nepředvídatelným - reakce lidských davů je však možné podrobit statistickému zpracování. Čím větší dav, tím větší přesnosti lze dosáhnout. A početnost lidských mas, se kterými Nadace pracuje, se rovná počtu obyvatel všech milionů obydlených světů. Seldonův plán leží v troskách - a s ním i impérium Nadace. Na Mezka, mutanta netušených psychických schopností, nestačily ani rovnice nejnadanějšího matematika všech dob. Vše však ještě není ztraceno: kdesi na druhém konci Galaxie se skrývá Druhá Nadace, v níž se i přes dlouhá století barbarství měly zachovat veškeré vědomosti lidstva. Mezkovi se Druhou Nadaci napoprvé nepodařilo najít. Teď si je jistý, že napodruhé to již vyjde. Osud lidstva spočívá v rukou Arkadie Darellové, čtrnáctileté dívky obtížené hrozným tajemstvím. A zatímco se vědci Druhé Nadace připravují na rozhodující střetnutí s Mezkem, zástupci přemožené První Nadace se vydávají do vesmíru na beznadějnou cestu. I oni chtějí přispět ke zkáze Druhé Nadace - dřív, než ona zničí je!Vychází ve spolupráci s nakladatelstvím Triton.


...Nadace (anglicky Second Foundation) je třetí román z pera amerického spisovatele a biochemika Isaaca Asimova ze série o Nadaci, původně trilogie, posléze doplněné o další čtyři díla ... Druhá Nadace - Isaac Asimov | Elektronická kniha na Alza.sk ... .Navazuje na knihu Nadace a Říše.Nejprve vyšel na pokračování v letech 1948-1949 v časopise Analog Science Fiction and Fact, knižně vyšel v roce 1953 v nakladatelství Gnome Press. Druhá Nadace book. Read 2,370 reviews from the world's largest community for readers. Konání jednotlivé lidské bytosti je něčím nepředvídatelným - reakce... Nadace (v anglickém originále Foundation) je ... Kniha: Druhá nadace - Isaac Asimov | Knihy.ABZ.cz ... . Read 2,370 reviews from the world's largest community for readers. Konání jednotlivé lidské bytosti je něčím nepředvídatelným - reakce... Nadace (v anglickém originále Foundation) je epická science fiction sága, kterou v průběhu 49 let napsal Isaac Asimov.Celkem sestává ze sedmi děl úzce svázaných dějem a prostředím (přesto je možné číst knihy samostatně). Někdy se pod ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY