Německo-český a česko-německý archeologický slovník

Německo-český a česko-německý archeologický slovník - Lubomír Košnar | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Lubomír Košnar
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Německo-český a česko-německý archeologický slovník.pdf


Chcete si knihu přečíst?Německo-český a česko-německý archeologický slovník ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lubomír Košnar. Číst Německo-český a česko-německý archeologický slovník Online je nyní tak snadné!

POPIS


Německo-český a česko-německý archeologický slovník Lubomíra Košnara je určen především studentům archeologie, nicméně pro terminologická ověření a porovnání se nepochybně stane užitečnou pomůckou i pro zkušenější badatele, zájemce z příbuzných oborů či překladatele. Svým zaměřením je orientován zejména na archeologii středoevropské oblasti, a to i zařazením vybraných geografických názvů. Dále pak s ohledem na studenty obsahuje některé běžnější výrazy používané ve vědeckém jazyce a poměrně rozsáhlý výběr termínů z oborů, které s archeologií souvisí (např. antropologie, botanika, geologie, numismatika aj.). Připojen je i seznam dřívějších a historických německých názvů v ČR zaměřený na lokality s archeologickými nálezy, jenž by měl posloužit zvláště při práci se starší německou archeologickou a vlastivědnou literaturou týkající se pohraničních oblastí.


...slovník zdarma s 47000 německými slovy a frázemi od Seznam ... Německo-český a česko-německý archeologický slovník ... ... ... Překladač a slovník online | Slovníček.CZ ... slovník zdarma s 47000 německými slovy a frázemi od Seznam.cz. Překladač z německého jazyka do češtiny a naopak. Výslovnost, synonyma, často používané fráze, použití ve větách, tvary slov. Německo český, Česko německý slovník | Němčina - ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY