Ďábel na Budyni: Magický román

Ďábel na Budyni: Magický román - Luboš Y. Koláček | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Luboš Y. Koláček
DIMENZE
1,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Ďábel na Budyni: Magický román.pdf


Chcete si knihu přečíst?Ďábel na Budyni: Magický román ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Luboš Y. Koláček. Číst Ďábel na Budyni: Magický román Online je nyní tak snadné!

POPIS


České království konce šestnáctého století je místem, kde se soustřeďují věhlasní alchymisté a mágové tehdejší Evropy. Módou se stalo hledání Kamene mudrců, který by přeměnil obecné kovy ve zlato či ve formě elixíru vrátil starcům mládí. A právě tehdy se na severočeské Budyni scházejí tři největší vědátoři, alchymisté a mágové své doby - domácí pán, císařský dvorní rada Jan Zbyněk z Házmburka, a jeho přátelé Bavor mladší Rodovský z Hustiřan a Tycho de Brahe - aby zde, na základě prastarého rukopisu nalezeného v jednom z okolních hradů, přivedli alchymické vize ke konečnému výsledku. Má to však háček: o pomoc musejí požádat samotného Ďábla. A ten bude chtít odvést patřičnou daň... Ve hře jsou tři šestky a podivné prokletí Budyně.


...ábel na Budyni: Magický román Luboš Y ... Božská královna prokletých adamitů - Luboš Y. Koláček ... ... . Koláček Nakladatel: MOBA 2010 Koláček - Ďábel na Budyni (2010) Magický román. Moba 2010, 1. vydání, 223 stran, výborný stav. (X1808) Koláček, Luboš Y., 1960 Ďábel na Budyni : magický román / Luboš Y. Koláček. — Vyd. 1. — Brno : Moba, 2010. — 223 s. — České království konce šestnáctého století je místem, kde se soustřeďují věhlasní alchymisté a mágové tehdejší Evropy. Kniha: Ďábel na Budyni - Luboš Y. Kol ... Kategorie "Beletrie" - Antikvariát PCE ... . Kniha: Ďábel na Budyni - Luboš Y. Koláček. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Český ráj kde bory šumí po skalinách. Če...SOUVISEJÍCÍ KNIHY