Netradiční plodiny pro diabetiky

Netradiční plodiny pro diabetiky - Eloy Fernández, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Eloy Fernández,
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Netradiční plodiny pro diabetiky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Netradiční plodiny pro diabetiky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Eloy Fernández,. Číst Netradiční plodiny pro diabetiky Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jakon, topinambur a stevie jsou u nás méně známé plodiny. Je to určitě škoda, protože je prokázáno, že jsou vhodnou potravinou pro diabetiky, a těch u nás každým rokem přibývá. Zajímavé jsou ale také pro ty z nás, kdo dbají na správnou výživu. Ačkoliv pocházejí z daleké Jižní Ameriky, v klimatických podmínkách České republiky je lze pěstovat vcelku snadno. Čekanku naopak znali jako léčivou bylinu již naši předkové a používali ji rovněž jako náhražku kávy. Čekankové puky jsou i dnes vítanou přísadou do salátů.Z knížky se čtenář dozví konkrétní údaje o látkách v těchto rostlinách obsažených a o způsobu použití jednotlivých rostlin pro diabetiky. Podstatná část knihy je pak věnována otázkám množení, pěstování, skladování a především možnostem zpracování sladkého jakonu a ostatních uvedených druhů, které se mohou vařit, dusit, upravit sušením ve formě křížal nebo chipsů, připravit jako sladká šťáva či jíst prostě jen tak - syrové.


...ční plodiny pro diabetiky - Eloy Fernández, Iva Viehmannová, kolektiv a - e-kniha eBook: Jakon, topinambur a stevie jsou u nás méně známé plodiny ... Kniha cukrovi pro diabetiky levně | Mobilmania zboží ... . Je to určitě škoda, protože je prokázáno, že jsou vhodnou potravinou pro diabetiky, a těch u nás každým rokem přibývá. Netradiční plodiny pro diabetiky Jakon, topinambur a stevie jsou u nás méně známé plodiny. Je to určitě škoda, protože je prokázáno, že jsou vhodnou potravinou pro diabetiky, a těch u nás... vhodnÉ i pro diabetiky V této kategorii najdete výrobky vhodné i pro diabetiky v rámci lékařem stanoveného dietního režimu. Doporučujeme v ... Knihy pro diabetiky | Sleviste.cz ... ... vhodnÉ i pro diabetiky V této kategorii najdete výrobky vhodné i pro diabetiky v rámci lékařem stanoveného dietního režimu. Doporučujeme výrobky s náhradním sladidlem, sirupem (škrobovým), stévií či výrobky bez přidaného cukru, případně se sníženým obsahem cukru. Netradiční plodiny pro diabetiky. Eloy Fernández, Iva Viehmannová a kolektiv. Grada Publishing. Ja...SOUVISEJÍCÍ KNIHY