Kniha pro multipotenciály: Buďte vším, čím chcete

Kniha pro multipotenciály: Buďte vším, čím chcete - Emilie Wapnick | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Emilie Wapnick
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Kniha pro multipotenciály: Buďte vším, čím chcete.pdf


Chcete si knihu přečíst?Kniha pro multipotenciály: Buďte vším, čím chcete ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Emilie Wapnick. Číst Kniha pro multipotenciály: Buďte vším, čím chcete Online je nyní tak snadné!

POPIS


Otázka „Čím chceš být, až vyrosteš?“ vyvolává dojem, jako by si každý z nás musel vybrat jeden druh zaměstnání a jednu vášeň, jíž se v životě bude věnovat. Jenže jsou i lidé, kteří prostě mají řadu zájmů a věnují se – ať už postupně, nebo zároveň – řadě různých projektů. Pro tenhle typ lidí už vzniklo mnoho názvů: třeba renesanční lidé, všeumělové, skeneři nebo – jak je označuje autorka této knihy, která mezi ně počítá i sebe samu – multipotenciálové. Ve své knize píše, v čem je v dnešním světě plném změn multipotencialita výhodou (takoví lidé totiž dovedou syntetizovat ideje, rychle se učí, jsou adaptabilní a myslí v souvislostech). Radí, pomocí jakých strategií se dá zaměřit na více projektů. Jak se vypořádat s pocity, jako je strach, že člověk nebude nejlepší, či vina, protože o něco ztratil zájem. Informačně nabitá, chytře psaná a zábavná kniha je vybavena různými výčty, tipy, cvičeními i seznamem slavných multipotenciálů a příkladů interdisciplinárních oborů. Emilie Wapnick se dosud profesionálně nebo akademicky věnovala hudbě, umění, filmu a právu. Je spisovatelkou, výtvarnicí, kariérovou koučkou a zakladatelkou Puttylike.com, kde pomáhá multipotenciálům integrovat jejich zájmy a vést plodný život. Její přednáška z cyklu TED má zatím přes čtyři miliony zhlédnutí.


...ro multipotenciály: Buďte vším, čím chcete Emilie Wapnick Nakladatel: Portál 2019 Multipotenciálové, buďte vším, čím chcete! ... Profesní poradenství | Knihy.ABZ.cz ... ... Kniha pro multipotenciály - jak je z názvu patrné - je knihou právě pro takové lidi. Autorka Emilie Wapnick v knize píše, v čem všem je multipotencialita výhodou (takoví lidé totiž dovedou syntetizovat ideje, rychle se učí, jsou adaptabilní a myslí v souvislostech) a radí ... Kniha: Kniha pro multipotenciály -- Buďte vším, čím chcete - Emilie Wapnick. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále ... Kniha pro multipotenciály Buďte vším, čím chcete ... ... Kniha: Kniha pro multipotenciály -- Buďte vším, čím chcete - Emilie Wapnick. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. ... (buďte vším, čím chcete) Předmětná hesla Kniha pro multipote...SOUVISEJÍCÍ KNIHY