Návštěvní barák

Návštěvní barák - Martin Amis | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Martin Amis
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Návštěvní barák.pdf


Chcete si knihu přečíst?Návštěvní barák ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Martin Amis. Číst Návštěvní barák Online je nyní tak snadné!

POPIS


Poslední román Martina Amise se vrací do období stalinské hrůzovlády. Jeho hlavními protagonisty jsou dva bratři, anonymní vypravěč a Lev, kteří jsou jako oběti stalinských paranoidních čistek internováni do gulagu v sibiřském Norlagu. Oba bratři milují tutéž dívku, překrásnou Zoju - vzniká tak chmurný milostný trojúhelník. Zoja a Lev stráví noc v táborovém návštěvním baráku a příběh této noci se posléze promítá do všech následných událostí. Amisovi se podařilo věrně vykreslit nelidské podmínky sovětských gulagů s jejich strastiplným bojem o každodenní přežití.


...vštěvní barák Přidat komentář. karel9045 ... Amis, Martin: Koba the Dread - iLiteratura.cz ... . 10.04.2018. Kniha je koncipována jako autorův dopis (nevlastní?) dceři. ... Martin Amis: Návštěvní barák. Lísavě i odtažitě pochmurná próza, koncipovaná jako svědectví a doznání, je zarámována korespondencí - zřejmě i proto, že některá její sdělení osobní předání nesnesou. V kapitolách se prolínají reportážní záznamy z míst systematického teroru, na něž se vetchý pamětník ... Návštěvní barák Autor: Amis, Martin Nak ... Návštěvní barák - Martin Amis | KOSMAS.cz - vaše ... ... ... Návštěvní barák Autor: Amis, Martin Nakladatel: Volvox Globator EAN: 9788072077687 ISBN: 978-80-7207-768-7 Překlad: Hrubý, Jiří Popis: 1× kniha, vázaná, 200 stran, česky Rozměry: 14 × 21 cm Rok vyd...SOUVISEJÍCÍ KNIHY