Beze svědků

Beze svědků - Lisa Jewellová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Lisa Jewellová
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Beze svědků.pdf


Chcete si knihu přečíst?Beze svědků ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lisa Jewellová. Číst Beze svědků Online je nyní tak snadné!

POPIS


Co se stalo s Ellie? Deset let čeká Laurel Macková na odpověď, co se stalo s její zmizelou dcerou Ellie. Milovanou, obdivovanou a bezproblémovou. Jednoho dne odešla do knihovny a od té doby ji nikdo neviděl. Pátrání vyšumělo do ztracena, nenašla se jediná stopa, jediný svědek. Pak přijde telefonát od policie. Našly se Elliiny ostatky. Jenomže pořád nikdo neví, co se dělo těch deset let. Unesl ji někdo? Utekla z domova? Zoufalá Laurel potkává šarmantního Floyda a jejich zprvu nevinný flirt rychle přeroste v hlubší vztah. Laurel věří, že ji v životě zase potkává něco hezkého. Jenomže setkání s Floydovou dcerou Poppy otevírá hluboké rány… Malá Poppy je totiž neuvěřitelně podobná zmizelé Ellie, když byla malá. Nenápadné okolnosti se pomalu propojují a Laurel konečně nachází odpovědi. Ale opravdu chce znát celou pravdu?


...Beze svědků Přidat komentář. pavla.ba ... Beze svědků - Lisa Jewellová | KOSMAS.cz - vaše ... ... . 10. května. V poslední době vychází tolik detektivek a thrillerů, že najít nějaký lepší je opravdu oříšek. ... Beze svědků Patnáctiletá Ellie byla zlaté dítě. Jednoho dne však beze stopy zmizela. Když policie po letech objeví její ostatky, Elliina matka Laurel se s její smrtí pomalu... Beze svědků book. Read 14,170 reviews from the world's largest community for readers. Deset let čeká Laurel Macková na odpo ... Beze svědků - Lisa Jewell | Databáze knih ... . Deset let čeká Laurel Macková na odpověď, co se stalo s její zmizel... Komorná dráma o vzťahu bývalých manželov. Muž, ktorý sa medzičasom opäť oženil, prichádza v podguráženej nálade na návštevu bývalej manželky. Aj ona plánuje ďalšiu svadbu. Dlhý rozhovor vyjaví kruté pravdy o ich minulosti a vzťahu. Na MFF v Moskve… Je jasné, že jsem nemohla její dalš...SOUVISEJÍCÍ KNIHY