Folklor Zeměplochy

Folklor Zeměplochy - Terry Pratchett | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Terry Pratchett
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Folklor Zeměplochy.pdf


Chcete si knihu přečíst?Folklor Zeměplochy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Terry Pratchett. Číst Folklor Zeměplochy Online je nyní tak snadné!

POPIS


Prakticky všechno, co je na Zemi nazýváno folklorem, nachází svůj odraz v realitě Zeměplochy. Je samozřejmě v dokonalém pořádku, že se dům paní Gogolové pohybuje sem a tam na čtyřech velkých kachních nohách, protože chalupa baby Jagy v hustých ruských lesích se pohybuje na kuřecích nohách. Samozřejmě, že Nac Mac Fíglové jsou piktmužíci, ne pidimužíci, díky příběhům, jež si Skotové vyprávějí o Piktech, samozřejmě, že v jeskyni hluboko pod jakousi horou v Lancre spí prastarý král, protože přesně to dělá král Artuš v Anglii a ve Skotsku, nebo panovník Barbarossa v Německu. Víme o takových věcech celá staletí, i když je nazýváme pohádkami, mýty a folklorem. Když jsme ale na Zeměploše, stávají se skutečnými, a my se mezi nimi cítíme jako doma.


...Zeměplochy (The Folklore of Discworld) - Pratchett ve spolupráci s britskou folkloristkou Jacqueline Simpsonovou popisuje mýty a tradice na Zeměploše; Překlady vlastních jmen ... Folklor, folklór | Slovník cizích slov ... . Překlad Jana Kantůrka může mít možná vliv na značnou oblibu české verze Zeměplochy. The next video is starting stop. Loading... Kniha: Folklor Zeměplochy - Terry Pratchett. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Kniha Folkl ... Folklor Zeměplochy - Terry Pratchett | KOSMAS.cz - vaše ... ... . Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Kniha Folklor Zeměplochy Přidat komentář. bouncer. 02.08.2017. Moc pěkná kniha, která dává do souvislosti legendy a folklor Země s příběhy ze Zeměplochy, které jak se ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY