Strašidla a krásné panny

Strašidla a krásné panny - Zdeněk Šmíd | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Zdeněk Šmíd
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Strašidla a krásné panny.pdf


Chcete si knihu přečíst?Strašidla a krásné panny ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Zdeněk Šmíd. Číst Strašidla a krásné panny Online je nyní tak snadné!

POPIS


Humorné parafráze na staré lidové pověsti, kalendářové historky a anekdoty z Karlovarska nepochybně patří ke zlatému fondu tvorby spisovatele Zdeňka Šmída. Čtenáři se opět mohou těšit na dílo, které rozhodně nepostrádá smysl pro jemný humor, laskavou ironii a lehkou nadsázku. Kniha vyšla poprvé v roce 1983, nyní se pro velký úspěch dočkala již čtvrtého vydání, tentokrát ve stejné úpravě jako knihy Dudáci a vlčí hlavy (Olympia, 2008) a Předposlední trubadúr (Olympia, 2009) s půvabnými ilustracemi Markéty Vydrové.


...dla a krásné panny Soubor pověstí a příběhů z Karlovarska, jež autor oživuje formou moderního humoru ... Strašidla a krásné panny - Zdeněk Šmíd | Knihy Dobrovský ... . Bez ohledu na jakákoli historická, folklórní či jiná pravidla se v knize mísí nejrůznější vypravěčské žánry od kalendářových historek přes báje a opravdové pověsti až po lázeňské anekdoty. Strašidla a krásné panny Autor: Šmíd, Zdeněk Nakladatel: Olympia EAN: 9788073761851 ISBN: 978-80-7376-185-1 Popis: 1× kniha, vázaná, 216 stran, česky Rozměry: 14 × 20 cm Rok vydání: 2010 (4. vydání) Strašidla a krásné panny, 1983 - moderní parafráze pověstí z Karlovarska Proč bychom se nep ... Strašidla a krásné panny - Zdeněk Šmíd | Databáze knih ... . vydání) Strašidla a krásné panny, 1983 - moderní parafráze pověstí z Karlovarska Proč bychom se nepotili aneb Jak se chodí po horách , 1984 Dudáci a vlčí hlavy , 1987 - chodské pohádky a pověsti Kniha Strašidla a krásné panny Přidat komentá...SOUVISEJÍCÍ KNIHY