Básně sebrané (brož.)

Básně sebrané (brož.) - J. H. Krchovský | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
J. H. Krchovský
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Básně sebrané (brož.).pdf


Chcete si knihu přečíst?Básně sebrané (brož.) ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor J. H. Krchovský. Číst Básně sebrané (brož.) Online je nyní tak snadné!

POPIS


Souborné brožované vydání všech dosavadních sbírek nejčtenějšího českého básníka současnosti. Básně J. H. Krchovského, jednoho z nejvýraznějších tvůrců vzešlých z pražského undergroundu, se staly kultovními a některé doslova zlidověly. Svědčí o tom i fakt, že nemálo z nich bylo zhudebněno a jeho dosud vydané knihy jsou dnes beze zbytku rozebrány. Uhrančivost Krchovského poezie, působící napříč generacemi čtenářů, vzlíná z všudypřítomného tajemna a jakéhosi oparu smrti, jenž obestírá děje zdánlivě všední a samozřejmé. Mnoho již bylo napsáno o jeho inspiraci dekadentní poezií a vůbec atmosférou fin de siecle, ale veškerá morbidita a nihilismus jsou tu zároveň zdrojem zdrcujícího sarkasmu a sebeironie. Stranou zůstává pouze výbor z juvenilní tvorby s názvem Mladost - Radost (2010) a "kolibřík" s názvem Vše nejlepší(1998).


... informace o produktu Kniha Básně sebrané brož ... Full text of "Sebrané spisy" - Internet Archive ... . Krchovský J. H., porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Básně sebrané brož. Krchovský J. H.. Básně sebrané (brož.) Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Celkové hodnocení (1x) Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Hledáte Básně sebrané (brož.) od J. H. ... Sebrané básně II (1969-1987) | Dumknihy.cz - knihy po ... ... . ... Hledáte Básně sebrané (brož.) od J. H. Krchovský? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Básně sebrané je sbírka básní českého básníka J. H. Krchovského.Vyšla v ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY