Pátá oběť

Pátá oběť - J. D. Barker | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
J. D. Barker
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Pátá oběť.pdf


Chcete si knihu přečíst?Pátá oběť ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor J. D. Barker. Číst Pátá oběť Online je nyní tak snadné!

POPIS


Každý policista má případ, který se pro něj stane posedlostí. Detektiv Porter není výjimkou. Opičího vraha už měl na dosah, když ho z pátrání odvolala FBI, ale taková drobná překážka ho nemůže zastavit. Oficiálně se Porter a jeho tým věnuje případu mrtvé dívky, která byla nalezena pod zamrzlou hladinou laguny v chicagském parku. Otázkou je, jak se tam dostala, když laguna zamrzla před několika měsíci a dívka se pohřešuje teprve tři týdny? A jak je možné, že na sobě měla šaty jiné dívky, jejíž zmizení nahlásili rodiče teprve před dvěma dny? Zatímco Porterovi kolegové usilovně hledají odpovědi na tyto znepokojivé otázky, on sám pokračuje v pronásledování Opičáka. Jakmile to zjistí jeho nadřízený, je postaven mimo službu. Ani to ale nemůže Portera zastavit. Je dopadením Bishopa tak posedlý, že se upne na starou rozmazanou fotku a ta ho dovede do světa temnějšího, než si kdy dokázal představit. A tehdy zjistí, že existuje jen jedna věc děsivější než mysl sériového vraha: mysl matky, která ho přivedla na svět.


...oběť je ještě lepší jak Opice. Skvělý děj,zvraty a tak trochu sympatický Bishop ... Pátá oběť by Domino Knihy - Issuu ... . Tahle série je povedená a už se těším jak dopadne. Nebo bojím? Z toho nikdo nemůže vyjít dobře. misacaj. 03. května. Navíc když zemře i pátá oběť je už většině diváků jasné, kdože je tím psychopatickým vrahem, protože tvůrci sami doslova pobízejí k jeho rychlému odhalení. Finální souboj a rozpletení celého pozadí vrahových činů konečně trošku vylepší, celkově pokažený dojem z tohoto snímku. Pátá oběť síce prináša aj celkom nový príbeh, ale vedľajšia dejová línia n ... Pátá oběť (J. D. Barker) | Detail knihy | ČBDB.cz ... . Pátá oběť síce prináša aj celkom nový príbeh, ale vedľajšia dejová línia neobchádza ani tú pôvodnú. Tí, čo nečítali prvý diel série, by sa mohli občas v deji stratiť, aj keď autor cez svoje...SOUVISEJÍCÍ KNIHY