Žáci s poruchou autistického spektra v běžné škole: Možnosti integrace na ZŠ a SŠ

Žáci s poruchou autistického spektra v běžné škole: Možnosti integrace na ZŠ a SŠ - Lucie Bělohlávková, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Lucie Bělohlávková,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Žáci s poruchou autistického spektra v běžné škole: Možnosti integrace na ZŠ a SŠ.pdf


Chcete si knihu přečíst?Žáci s poruchou autistického spektra v běžné škole: Možnosti integrace na ZŠ a SŠ ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lucie Bělohlávková,. Číst Žáci s poruchou autistického spektra v běžné škole: Možnosti integrace na ZŠ a SŠ Online je nyní tak snadné!

POPIS


Možnosti integrace na ZŠ a SŠ. Praktická metodická příručka se věnuje problematice individuální integrace žáků a studentů s poruchami autistického spektra, zvl. Aspergerovým syndromem, popř. s HFA – vysocefunkčním autismem, na druhém stupni ZŠ, na osmiletém gymnáziu a na střední škole. Autoři shrnují nejnovější poznatky o poruchách autistického spektra, charakterizují možnosti integrace a v návaznosti na ně popisují nejčastější úskalí, která se mohou při integraci objevit. Osobní zkušenosti autorů se prolínají s konkrétními kazuistikami studentů integrovaných na osmiletém gymnáziu. Mgr. Miroslav Vosmik je pedagog a výchovný poradce na víceletém gymnáziu, na němž jsou integrováni studenti s PAS. PhDr. Lucie Bělohlávková pracuje jako speciální pedagog terapeutického střediska APLA v Praze.


...ti integrace na ZŠ a SŠ. Praktická metodická příručka se věnuje problematice individuální integrace žáků a studentů s poruchami autistického spektra, zvl ... Případová studie - žák s poruchou autistického spektra a ... ... . Aspergerovým syndromem, popř. s HFA - vysocefunkčním autismem, na druhém stupni ZŠ, na osmiletém gymnáziu a na střední škole. Autoři shrnují nejnovější poznatky o poruchách autistického spektra ... Žáci s poruchou autistického spektra v běžné škole : možnosti integrace na ZŠ a SŠ ... Žáci s poruchou autistického spektra v běžné škole: možnosti integrace na ZŠ a SŠ. Vyd. 1. Praha: Portál, 2010. 197 s. Speciální pedagogika. ISBN 978-8 ... Žáci s poruchou autistického spektra v běžné škole | Knihy ... ... ... Žáci s poruchou autistického spektra v běžné škole: možnosti integrace na ZŠ a SŠ. Vyd. 1. Praha: Portál, 2010. 197 s. Speciální pedagogika. ISBN 978-80-7367-687-2. Možnosti integrace na ZŠ a SŠ. Praktická metodická příručka se věnuje problematice individuální integrace žáků a studentů s poruchami autistického spektra, zvl. Aspergerovým syndromem, popř. s HFA vysocefunkčním autismem, na druhém s...SOUVISEJÍCÍ KNIHY