Syren: Příběhy Septimuse Heapa 5

Syren: Příběhy Septimuse Heapa 5 - Angie Sageová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Angie Sageová
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Syren: Příběhy Septimuse Heapa 5.pdf


Chcete si knihu přečíst?Syren: Příběhy Septimuse Heapa 5 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Angie Sageová. Číst Syren: Příběhy Septimuse Heapa 5 Online je nyní tak snadné!

POPIS


V pátém pokračování fantastické série se Septimus se svým drakem Ohnivákem vydává znovu na dalekou pouť přes moře, aby přivezl své přátele zpátky domů. Teď, když má za sebou hrdinskou cestu do domu foryxů a byl čarodějkou Marcií povýšen do stavu tovaryšského, se tento úkol zdá jednoduchý. Ale návrat domů se zkomplikuje. Při nočním letu přes moře přátele zastihne zuřivá bouře a do Ohniváka udeří blesk. Naštěstí se nedaleko nachází ostrov, na kterém Septimus s Broučínem a Jennou nouzově přistanou a pokusí se draka zachránit. Tady Septimus potkává záhadnou dívku Syrah. Za to, že draka vyléčí, však žádá po Septimusovi pomoc. Kdo je Syrah? Duch? Přízrak? Zoufalý Septimus slíbí cokoliv, ale netuší, jaká hrůza ho vzápětí čeká. Shodou podivných náhod a po řadě neuvěřitelných dobrodružství se na ostrově opět setkávají i další Septimusovi kamarádi a společnými silami se pustí do boje proti zlu, jehož ztělesněním je duch Tercius, který usiluje o zkázu hradu i jeho obyvatel daleko za mořem. Jen díky nesmírné statečnosti a obětavosti všech se podaří jeho úmysly odvrátit.


...hy Septimuse Heapa 5. ... Syren volně navazuje na předchozí díl, Výprava za hrdinstvím, a autorka v něm opět rozplétá nové záhady Septimusova světa ... Příběhy Septimuse Heapa 1 - Magyk | FantasyShop.cz ... . Myslím, že už v předchozí recenzi jsem zmínila, jak výborně paní Sageová pracuje s vedlejšími postavami a musím podotknout, že tento díl to jen podtrhuje. ... Kniha: Syren Příběhy Septimuse Heapa 5 Autor: Angie Sageov á. V pátém pokračování fantastické série se Septimus se svým drakem Ohnivákem vydává znovu na dalekou pouť přes moře, aby přivezl své přátele z ... Příběhy Septimuse Heapa 5 - Syren | FantasyShop.cz ... . V pátém pokračování fantastické série se Septimus se svým drakem Ohnivákem vydává znovu na dalekou pouť přes moře, aby přivezl své přátele zpátky domů. ... Syren (Příběhy Septimuse Heapa, #5) Published 2010 by Jota Hardcover, 370 pages Author(s): Angie Sage, Jaroslava Novotná (Translator) ISBN13: ....SOUVISEJÍCÍ KNIHY