Tajná zbraň na Ussuri

Tajná zbraň na Ussuri - Milan Syruček | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Milan Syruček
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Tajná zbraň na Ussuri.pdf


Chcete si knihu přečíst?Tajná zbraň na Ussuri ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Milan Syruček. Číst Tajná zbraň na Ussuri Online je nyní tak snadné!

POPIS


Co se vlastně odehrálo na ostrově Damanskij uprostřed řeky Ussuri? Proč se tento kousek země o rozloze menší než čtvereční kilometr stal předmětem lítých bojů, které hrozily přerůst ve velkou válku dvou jaderných mocností? Je pravdou, že sovětští vojáci použili proti čínským tajnou zbraň, která doslova vypařila - podle některých odhadů - až na 6000 čínských bojovníků i s jejich technikou, děly, minomety a skladišti zbraní? A proč se vůbec sváděly bitvy o tak malý kousek země, když sovětsko-čínské hranice měřily tehdy téměř 6400 kilometrů a Číňané uplatňovali nárok na více než milion čtverečních kilometrů sovětského Dálného Východu? V novém svazku Edice Magnetka autor nejen rekonstruuje tehdejší události, ale na základě dokumentů odtajněných v souvislosti se 40. výročím tohoto konfliktu podrobně popisuje, o jakou zbraň se jednalo. V té době byla skutečně tajná a poprvé byla použita právě na řece Ussuri.


... zbraň na Ussuri - konec jedné záhady (Karel Brukner) 1 ... POZOR KRTKO! NOVÁ TAJNÁ ZBRAŇ HRÁČOV 😂 | 4v4 UHC RUN w ... ... . Tajná zbraň na Ussuri aneb proč komunisté mezi sebou válčili, p a co s tím měli společného1 českoslovenští hokejisté ? 2. Tajná zbraň na Ussuri Autor: Syruček, Milan Nakladatel: Epocha EAN: 9788074250231 ISBN: 978-80-7425-023-1 Popis: 1× kniha, vázaná, 128 stran, česky Rozměry: 13,2 × 20,5 cm Rok vydání: 2010 (1. vydání) E-kniha: Tajná zbraň na Ussuri -- Záhady sovětsko-čínského konfliktu z března 1969 - Milan Syruček. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále pln ... Tajná zbraň na Ussuri - Milan Syruček | Knihy Dobrovský ... . Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Tajná zbraň na Ussuri (sovětsko-čínský ozbrojený konflikt v březnu 1969) Dne 10. prosince 2009 tiskárna dodala nakladatelství Epocha další mou knížku Tajná zbraň ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY