Bible šéfkuchaře – Maso a zvěřina

Bible šéfkuchaře – Maso a zvěřina - - | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Bible šéfkuchaře – Maso a zvěřina.pdf


Chcete si knihu přečíst?Bible šéfkuchaře – Maso a zvěřina ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Bible šéfkuchaře – Maso a zvěřina Online je nyní tak snadné!

POPIS


Podle čeho poznáme kvalitní maso? Jak ho správně uchovávat? Jaký vliv má na chuť zvěřiny původ a potrava zvěře a také způsob ošetření úlovku? V rozsáhlé lexikonové části této publikace najdete všechny základní informace o jatečném dobytku, drůbeži a zvěřině: od vepřového a hovězího masa přes domácí drůbež a pernatou zvěřinu až po maso kančí či jelení. Rady pro kuchaře obsahují praktické postupy při úpravě masa, jeho vykosťování, porcování, marinování, solení, uzení a rovněž možné způsoby tepelné úpravy. Postup při zvlášť náročných úkonech je zde názorně vysvětlen krok za krokem. Tato bohatě ilustrovaná encyklopedie obsahuje mnoho odborných informací a poutavých reportáží a je založena na nejnovějších poznatcích vědy i gastronomie. Milovníci masa si při čtení nebo jen listování v knize nepochybně přijdou na své.


... Bible šéfkuchaře Maso a zvěřina od Christian Teubner? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst ... Teubner Christian - Knihkupectví Ládví ... . 33 prodejen po celé ČR Bible šéfkuchaře - Maso a zvěřina. Celkové hodnocení ... od vepřového a hovězího masa přes domácí drubež a pernatou zvěřinu až po maso kančí či jelení. Rady pro kuchaře obsahují praktické postupy při úpravě masa, jeho vykosťování, porcování, marinování, solení, uzení a rovněž možné způsoby tepelné.. ... Kniha: Bible šéfkuchaře Maso a zvěřina - Christian Teubner. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále ... Kniha Bible šéfkuchaře - Maso a zvěřina - Christian ... ... .. ... Kniha: Bible šéfkuchaře Maso a zvěřina - Christian Teubner. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výde...SOUVISEJÍCÍ KNIHY