10 nejdražších manažerských chyb: Jak se vyvarovat nejzávažnějších chyb při řízení lidí

10 nejdražších manažerských chyb: Jak se vyvarovat nejzávažnějších chyb při řízení lidí - Jan Urban | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jan Urban
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
10 nejdražších manažerských chyb: Jak se vyvarovat nejzávažnějších chyb při řízení lidí.pdf


Chcete si knihu přečíst?10 nejdražších manažerských chyb: Jak se vyvarovat nejzávažnějších chyb při řízení lidí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Urban. Číst 10 nejdražších manažerských chyb: Jak se vyvarovat nejzávažnějších chyb při řízení lidí Online je nyní tak snadné!

POPIS


Učte se z chyb druhých, je zbytečné dělat vlastní chyby. Manažeři, kteří při řízení svých lidí dělají ty nejzásadnější chyby, své firmě škodí a stojí ji spoustu peněz. Neděláte vy či vaši kolegové manažeři tyto chyby také? Pojďte se na ně podívat a dozvědět se, jak se těchto chyb vyvarovat či je přestat dělat. Nejvíce firmě škodí manažeři, kteří nejsou schopni svým spolupracovníkům jasně říci, co od nich očekávají, nebo své požadavky stále mění, kteří nejsou schopni včas rozhodnout (a přitom trvají na tom, že budou rozhodovat o každé drobnosti), kteří se svým okolím nekomunikují a ponechávají je v nejistotě, kteří brání nezbytným změnám, vyžívají se v zastrašování svých podřízených apod. "Polehčující okolností" těchto manažerů je pouze to, že ukazují, čeho se vyvarovat. Demonstrují, jak (ne)ničit morálku zaměstnanců, jak (ne)bránit, aby lidé svým nadřízeným i podniku jako celku věřili a táhli s ním za jeden provaz nebo aby se sami snažili svou práci zlepšovat.


...ažších manažerských chyb Učte se z chyb druhých, je zbytečné dělat vlastní chyby ... 10 nejdražších manažerských chyb | Knihkupectví Serius.cz ... . Manažeři, kteří při řízení svých lidí dělají ty nejzásadnější chyby, své firmě škodí a stojí ji spoustu... Podnázev: Jak se vyvarovat nejzávažnějších chyb při řízení lidí Učte se z chyb druhých, je zbytečné dělat vlastní chyby. Manažeři, kteří při řízení svých lidí dělají ty nejzásadnější chyby, své firmě škodí a stojí ji spoustu peněz. Učte se z chyb druhých, je zbytečné dělat vlastní chyby. Manažeři, kteří při ... Ebook 10 nejdražších manažerských chyb: Jak se vyvarovat ... ... . Učte se z chyb druhých, je zbytečné dělat vlastní chyby. Manažeři, kteří při řízení svých lidí dělají ty nejzásadnější chyby, své firmě škodí a stojí ji spoustu ... 10 nejdražších manažerských chyb — Jak se vyvarovat nejzávažnějších chyb při řízení lidí ... 10 nejdražších manažerských chyb 0% 0 0. 10 ne...SOUVISEJÍCÍ KNIHY