Stýskání zažehnáno

Stýskání zažehnáno - Soňa Červená | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Soňa Červená
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Stýskání zažehnáno.pdf


Chcete si knihu přečíst?Stýskání zažehnáno ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Soňa Červená. Číst Stýskání zažehnáno Online je nyní tak snadné!

POPIS


Operní pěvkyně aherečka Soňa Červená rekapituluje po svých devadesátých narozeninách právě dovršené čtvrtstoletí od návratu ze světových scén do vlasti. Ačkoli vše směřovalo ke klidnému odpočinku, po čtyřicetileté operní kariéře v Německu, Rakousku, Švýcarsku, Francii, Anglii a USA a po činoherním působení v Hamburku, New Yorku, Hongkongu aSydney se jí doma otevřely další, nečekané umělecké možnosti. Navzdory věku,díkyželeznépíliavšestrannostitalentůsevrátilanaoperníičinoherníscény, na koncertní pódia a filmová plátna, do rozhlasu i televize a začala psát. Vše s úspěchem a ohlasem mimo jakákoli očekávání. Kniha Stýskánízažehnánonavazujenapaměti nazvané Stýskání zakázánoa na knihu Můj Václav. .


...í rok mám celý Červený - na jaře Stýskání zakázáno, na podzim Stýskání zažehnáno ... Audiokniha Stýskání zažehnáno - naposlech.cz ... . A celou tu dobu jsem byla v milé společnosti, rozmazlováná nádhernou češtinou a večery jsem měla naplněny zajímavým vyprávěním moudré dámy. Červená, Soňa: Stýskání zažehnáno Druhý díl autorčiných vzpomínek se týká hlavně její porevoluční umělecké práce, cest a hledání nového domova. Kniha plná rozhovorů, fotografií, s bohatou dokumentační přílohou a hudebním CD patř ... Stýskání zažehnáno - Soňa Červená | Databáze knih ... . Kniha plná rozhovorů, fotografií, s bohatou dokumentační přílohou a hudebním CD patří k nejčtivějším memoárovým knihám posledních let. Všechny informace o produktu Kniha Stýskání zažehnáno, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Stýskání zažehnáno. Stýskání zažehnáno od 281 Kč - Heureka.cz Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu. Všechny informace o produktu Kniha Stýskání zažehnáno - Soňa Červe...SOUVISEJÍCÍ KNIHY