Prokletá minulost

Prokletá minulost - Pamela Hartshorne | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Pamela Hartshorne
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Prokletá minulost.pdf


Chcete si knihu přečíst?Prokletá minulost ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pamela Hartshorne. Číst Prokletá minulost Online je nyní tak snadné!

POPIS


Poutavý historický thriller zavádí čtenáře do Anglie na konci šestnáctého století. Mary je manželkou Gabriela Thorna, bohatého kupce v alžbětinském Londýně. Miluje svou rodinu, služebnictvo ji zbožňuje a sousedé si jí váží. A usilovně se snaží zapomenout na kletbu, která jí předpověděla, že skončí na šibenici. Celý Maryin život je založen na lži a podvodu. Ve skutečnosti není tou ženou, za kterou ji její manžel považuje, a když se jednoho deštivého dne vydá na londýnskou ulici Cheapside, minulost ji dostihne a začne se drát na povrch. Vyplní se dávná kletba, které se Mary už skoro přestala obávat?


... Prokletá minulost na mě vykoukla v polici "doporučených" v knihovně a jelikož jsem si uvědomila, že jsem dlouho nic historického nečetla a také, že hodnocení v DK je velmi vysoké, půjčila jsem si ji, nedbajíc, že už název je dost pesimistický a ani obálka knihy nevzbuzuje odlehčenou historickou romanci, byť jsem si přečetla, že autorka, pod pseudonymem ... Prokletá minulost (Pamela Hartshorne) | Detail knihy | ČBDB.cz ... ... Více o e-knize Prokletá minulost Poutavý historický thriller zavádí čtenáře do Anglie na konci šestnáctého století. Mary je manželkou Gabriela Thorna, bohatého kupce v alžbětinském Londýně. Miluje svou rodinu, služebnictvo ji zbožňuje a sousedé si jí váží. Elektronická kniha Prokletá minulost n ... Kniha Prokletá minulost - Pamela Hartshorne | knizniklub.cz ... . Mary je manželkou Gabriela Thorna, bohatého kupce v alžbětinském Londýně. Miluje svou rodinu, služebnictvo ji zbožňuje a sousedé si jí váží. Elektronická kniha Prokletá minulost n...SOUVISEJÍCÍ KNIHY