Čarovný kroj + DVD

Čarovný kroj + DVD - Martina Páleníková | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Martina Páleníková
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Čarovný kroj + DVD.pdf


Chcete si knihu přečíst?Čarovný kroj + DVD ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Martina Páleníková. Číst Čarovný kroj + DVD Online je nyní tak snadné!

POPIS


Svébytná studie o kroji na jihu Moravy je cenným svědectvím o vztahu mladé generace k odkazu předků. Autorka přináší nejen popis zvyklostí a tradic, jak se podnes uchovaly v krásném koutu Moravy, ale v knize shromáždila i unikátní pohled do historie kroje. Na ukázkách dokládá, kde se kroj vzal a jaké měl dřívější podoby, jakými si prošel peripetiemi a co je vše třeba udělat, aby každý rok bylo potěšeno oko návštěvníka slováckých hodů. Titul je bohatě vybaven fotografickou přílohou, navíc doplněn i téměř hodinovým dokumentem o hodové tradici v Morkůvkách na Břeclavsku (DVD).


... kroj. Knihy. Katalogové číslo: 310016: Počet kusů v balení ... Čarovný domček - Senec, Slovakia | Facebook ... ... Počet: ks . autor Martina Páleníková 95 stran ISBN 978-80-87195-04-8 vložené DVD. Vyhledávání. Název zboží ... studie o kroji na jihu Moravy je cenným svědectvím o vztahu mladé generace k odkazu předků. Autorka přináší nejen popis zvyklostí a tradic, jak se podnes uchovaly v krásném koutu Moravy, ale v knize shromáždila i unikátní pohled do historie kroje. Svébytná studie o kroji na jihu Moravy je cenným svědectvím ... kroj | Srovnanicen.cz ... . Svébytná studie o kroji na jihu Moravy je cenným svědectvím o vztahu mladé generace k odkazu předků. Autorka přináší nejen popis zvyklostí a tradic, jak se podnes uchovaly v krásném koutu Moravy,...SOUVISEJÍCÍ KNIHY