Zážitkové výukové programy

Zážitkové výukové programy - Radek Pelánek | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Radek Pelánek
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Zážitkové výukové programy.pdf


Chcete si knihu přečíst?Zážitkové výukové programy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Radek Pelánek. Číst Zážitkové výukové programy Online je nyní tak snadné!

POPIS


Dobrá hra má v sobě výukový prvek a dobrá výuka nese prvky hry. Učitelé často nemají zkušenosti s uváděním náročnějších her a instruktoři zážitkových akcí nejsou zvyklí vkládat do her výukové elementy. Tato publikace poskytuje inspiraci oběma skupinám a v tomto směru nemá na trhu konkurenci. Uváděné programy jsou značně rozmanité – od spíše výukových přes diskuzní až po primárně prožitkové programy určené k zamyšlení se nad vlastním životem. Detailní rozpracování několika projektů umožňuje použít je přímo bez velkých nároků na přípravu. Knihu využijí hlavně instruktoři zážitkových akcí a vedoucí volnočasových aktivit pro děti a mladé lidi od 14 do 30 let a také učitelé se zájmem o netradiční metody a prvky výuky. • multimédia • interakce • diskuze • aktuální témata Mgr. Radek Pelánek, Ph.D., pracuje jako odborný asistent na Fakultě informatiky Masarykovy univerzity v Brně, výuku obohacuje o herní prvky. Napsal přes dvacet odborných publikací, je autorem knihy Příručka instruktora zážitkových akcí (Portál, 2008) a spoluautorem knihy Šifry a hry s nimi (Portál, 2007).


...tkové výukové programy. Autor: Radek Pelánek ... Výukové a zážitkové programy - Lesy města Písku s.r.o. ... . Anotace: Článek seznamuje s knihou nakladatelství Portál. Kniha samotná přináší několik praktických a důsledně propracovaných témat pro zážitkovou pedagogiku. Článek představuje část, která popisuje, komu je kniha určena, doporučení, jak s knihou pracovat a ... Zážitkové programy; Svatba v zoo; Návštěvní řád; Kontakty; PRO FIRMY; Další informace; Zvířata a expozice. VIRTUÁLNÍ EXPEDICE ... Beringie; Pro děti a ... Zážitkové programy | Zoo Brno ... . VIRTUÁLNÍ EXPEDICE ... Beringie; Pro děti a školy. Kroužky - Stanice mladých přírodovědců; Výukové programy a exkurze. Výukové programy pro mateřské školy; Výukové programy pro první stupeň základních ... Zážitkové výukové programy. Portál, 2010 Radek Pelánek ISBN: 978-80-7367-656-8 136 stran stránky nakladatelstv ... Zážitkové výukové programy. Radek Pelánek. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiče...SOUVISEJÍCÍ KNIHY