Na náš pohřeb do smrti nezapomenete!

Na náš pohřeb do smrti nezapomenete! - Vít Pokorný | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Vít Pokorný
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Na náš pohřeb do smrti nezapomenete!.pdf


Chcete si knihu přečíst?Na náš pohřeb do smrti nezapomenete! ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vít Pokorný. Číst Na náš pohřeb do smrti nezapomenete! Online je nyní tak snadné!

POPIS


Volné pokračování úspěšného titulu "Ahoj mami" o krkolomných životních eskapádách slečny K., která touží po VŠEM, po čem VŠICHNI ostatní, ale stále se jí to VŠECHNO nějak komplikuje. Největší komplikací je ale ona sama. Strhující jízda po horské dráze úvah nad nejběžnějšími věcmi, které ale pohledem slečny K. mohou nabývat megaidiotských rozměrů. To celé podáváno ve formě dopisů velmi živé dcery své velmi mrtvé matce. Nepřehlédnutelnou součástí příběhu je i její střetnutí s reálnými postavami českého showbyznysu. Humor (mnohdy velmi černý), osciluje na hranici tragikomedie a logopedického cvičení. Kniha především pro dívky a ženy od 15ti let a pro muže od 18ti let (zde je limitem opožděná duševní vyspělost samců).


... náš pohřeb do smrti nezapomenete Přidat komentář ... Nabídky knih k prodeji - Trh knih - můj antikvariát online ... . ondras666. 1 03. ledna odpad! Knihu jsem začal číst a po pár stranách si říkal "co to sakra je?" ... Inzerát Na náš pohřeb do smrti nezapomenete v okrese Příbram, cena 59Kč, od levné knihy na Sbazar.cz. Popis: Prodám knihu. Autor Vít Pokorný. Vázaná. Velmi dobrý stav. Rok vydání 2010. Cena 59 kč. Poštovné 58 kč. Na dobírku nezasílám. 7/B Na náš pohřeb do smrti nezapomenete! Autor: Po ... Na náš pohřeb do smrti nezapomenete - Vít Pokorný ... ... . 7/B Na náš pohřeb do smrti nezapomenete! Autor: Pokorný, Vít Nakladatel: Plejáda EAN: 9788087374122 ISBN: 978-80-87374-12-2 Ilustrace: Osvaldová, Gabriela Popis: 1× kniha, vázaná, 200 stran, česky Rozměry: 11,5 × 18,5 cm Rok vydání: 2010 Volné pokračování úspěšného titulu "Ahoj mami" o krkolomn...SOUVISEJÍCÍ KNIHY