Mapa duše / Mapa života: Tak pravil Vladimír Kafka

Mapa duše / Mapa života: Tak pravil Vladimír Kafka - Irena Nováková Kafková | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Irena Nováková Kafková
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Mapa duše / Mapa života: Tak pravil Vladimír Kafka.pdf


Chcete si knihu přečíst?Mapa duše / Mapa života: Tak pravil Vladimír Kafka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Irena Nováková Kafková. Číst Mapa duše / Mapa života: Tak pravil Vladimír Kafka Online je nyní tak snadné!

POPIS


Vladimír Kafka proslul svojí jedinečnou psychoterapeutickou praxí a také HOSTINAMI s Jaroslavem Duškem. Jeho předchozí knihy ŽIVOT NAŽIVO a ATELIÉR ŽIVOTA se staly bestsellery. Díky různým okolnostem vkročil do zcela jiného vnímání a prožívání života i smrti – a vzájemný dialog protikladů bytí ho doprovázel vrcholem jeho života. Právě z této etapy pochází jeho aforismy a živá slova ucelená v této knize. Podávají svědectví o životě, jeho zákonitostech, pravdě, kráse, samotě, lásce, strachu, smrti, nemocech a mnoha dalších okolnostech našeho bytí. Kniha vás navede k vlastnímu poznání života a umožní vám nahlédnout jeho křišťálovou posvátnost i čistou lásku, které jsme všichni součástí.


... informace o produktu Kniha Mapa duše / Mapa života tak pravil Vladimír Kafka - Irena Nováková Kafková, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Mapa duše / Mapa života tak pravil Vladimír Kafka - Irena Nováková Kafková ... Kniha Mapa duše / Mapa života tak pravil Vladimír Kafka ... ... . Hledáte Mapa duše / Mapa života od Irena Nováková Kafková? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Mapa duše / Mapa života: Tak pravil Vladimír Kafka Irena Nováková Kafková Nakladatel: Eminent 2019 Mapa duše / Mapa života: Tak pravil Vladimír Kafka kniha od: Vladimír Kafka, Irena Nováková Kafkov ... Kniha Mapa duše / Mapa života: Tak pravil Vladimír Kafka Přidat komentář. RenataP. 12. května. Jednoduchá útlá knížka plná drobných moudrostí a citací, kte ... Mapa duše / Mapa života tak pravil Vladimír Kafka ... ... Kniha Mapa duše / Mapa života: Tak pravil Vladimír Kafka Přidat komentář. RenataP. 12. května. Jednoduchá útlá knížka plná drobných moudrostí a citací, kte...SOUVISEJÍCÍ KNIHY