Café Hyena: (Plán vyprovázení)

Café Hyena: (Plán vyprovázení) - Jana Beňová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jana Beňová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Café Hyena: (Plán vyprovázení).pdf


Chcete si knihu přečíst?Café Hyena: (Plán vyprovázení) ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jana Beňová. Číst Café Hyena: (Plán vyprovázení) Online je nyní tak snadné!

POPIS


Těžištěm prózy mladé slovenské autorky je bratislavská Petržalka. Monstrózní sídliště není jen místem děje či metaforou prostoru, ve kterém se téměř nedá orientovat, je přímo jedním z hlavních aktérů: navzdory vší anonymitě a odosobnění žije naplno konkrétními situacemi, specifickou atmosférou a hlasy svých obyvatel. Polyfonní směsici bezejmenných hlasů suverénně vévodí hlas vypravěčky Elzy, průvodkyně labyrintem sídlištní každodennosti, stejně jako krajinou vlastního nitra. Vypráví se o vztazích dvou párů mladých lidí, o jejich zážitcích, myšlenkách, lásce a snech. Jana Beňová (1974) žije v Bratislavě. Vystudovala dramaturgii na VŠMU, je autorkou několika básnických i prozaických sbírek, několik let pracovala v deníku SME jako Jana Parkrová.


...afé Hyena -- (Plán vyprovázení) - Jana Beňová ... Café Hyena (Plán odprevádzania) (Jana Beňová) ... ... Elza, Ian, Rebeka a Lukas jsou sice "lidé petržalští", scházejí se však v Café Hyena ve staré Bratislavě na druhém břehu Dunaje. Z útržků, střípků, epizod a okamžiků jejich prožitků se skládá mnohoznačný, roztříštěný děj této knihy, ukotvený ... Café Hyena (Plán vyprovázení) Přidat recenzi Recenze v médiích (1) Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je ... Kniha: Café Hyena - Jana Beňová | Knihy.ABZ.cz ... . Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Café Hyena Plán vyprovázení. skladem. vaše cena: 30 Kč; ks: Titul slovenského originálu zní Plán vyprovázení. "Vyprovázení souvisí s láskou. Když někoho vyprovázíte, znamen...SOUVISEJÍCÍ KNIHY