Všechny chutě severní Indie

Všechny chutě severní Indie - Lenka Koukolová-Pallotti | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Lenka Koukolová-Pallotti
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Všechny chutě severní Indie.pdf


Chcete si knihu přečíst?Všechny chutě severní Indie ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lenka Koukolová-Pallotti. Číst Všechny chutě severní Indie Online je nyní tak snadné!

POPIS


Všechny chutě severní Indie se snažila okusit cestovatelská dvojice Lenka Koukolová-Pallotti a její manžel Massimo na své půlroční cestě, kterou podnikli v první polovině roku 2008. Navštívili jak obvyklé turistické destinace jako Ágru či Rádžasthán, tak vysoké hory severní Indie a „nebezpečný“ Kašmír, přičichli k cestovatelskému ruchu v hotýlcích i k životu běžných Indů v rodinách, a navíc strávili měsíc duchovní očistou v ášramu. Jejich cestování se částečně podobá klasickému „batůžkářskému“ objevování, současně se od něj liší touhou zevrubně ochutnat všechny stránky Indie, schopností navazovat kontakt s místními lidmi i obrovskou otevřeností, s jakou autorka k poznávání přistupuje. Kniha v žádném případě není jen dalším z cestovatelských vyprávění o Indii, jakých lze na internetu najít stovky. Lenka Koukolová-Pallotti je výborná a vtipná vypravěčka, upřímná i kritická pozorovatelka, všímavá a předsudků prostá cestovatelka. Kniha zaujme všechny milovníky Indie od dobrodruhů přes zájemce o kulturu a historii této výjimečné země až po cestovatele hledající duchovní hodnoty.


... českej cestovateľky Lenky Koukalovej Pallotti Všechny chutě severní Indie vyšla v roku 2010 vo vydavateľstve Mladej fronty v edícii Lidé a Země ... Ochutnejte svět - Cestování za zážitky, cestování za chutí. ... . Podnikla so svojím manželom Massimom polročnú cestu po severnej Indii, jej cestopisné zápisky z Indie sú humorne ladene. Čitateľ sa dozvie veľa zaujímavých informácii o krajine a zároveň ho inšpiruje, aby sa raz ... Všechny chutě severní Indie se snažila okusit cestovatelská dvojice Lenka Koukolová-Pallotti a její manžel Massimo na své půlroční cestě, kterou podnikli v první polovině roku 2008. Navštívili jak obvyklé turistické destinace jako Ágru či Rádžasthán, tak vysoké hory severní Indie a „nebezpečný" Kašmír ... Objednáve ... Recenze: Všechny chutě severní Indie - TOPZINE.cz ... . Navštívili jak obvyklé turistické destinace jako Ágru či Rádžasthán, tak vysoké hory severní Indie a „nebezpečný" Kašmír ... Objednávejte knihu Všechny chutě seve...SOUVISEJÍCÍ KNIHY