Sára. Kniha první: O věčném přátelství dvou blízkých duší

Sára. Kniha první: O věčném přátelství dvou blízkých duší - Esther Hicks, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Esther Hicks,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Sára. Kniha první: O věčném přátelství dvou blízkých duší.pdf


Chcete si knihu přečíst?Sára. Kniha první: O věčném přátelství dvou blízkých duší ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Esther Hicks,. Číst Sára. Kniha první: O věčném přátelství dvou blízkých duší Online je nyní tak snadné!

POPIS


Sára je plachá, uzavřená desetiletá dívka, která není příliš šťastná. Má zlomyslného bratra, který ji neustále provokuje, kruté a bezcitné spolužáky, a ve škole ji to moc nebaví. Je zkrátka jako mnoho jiných dnešních dětí. To všechno se změní, když potká Šalamouna, moudrou nadpozemskou sovu, která jí ukáže, jak se na svět dívat jinak, očima bezvýhradné lásky. Naučí Sáru, jak přijímat čistou, pozitivní energii. Sára poprvé vidí, kým skutečně je a jak neomezené možnosti má. Jako čtenáři si uvědomíte, že je to mnohem víc než dětská knížka. Je to návod, jak získat radost a štěstí, které jsou naším vrozeným právem. Budete se Sárou sdílet její vzlety i propady na cestě k většímu naplnění a uvědomíte si, že takové dítě je v každém z nás.


...vní: O věčném přátelství dvou blízkých duší Esther Hicks, Jerry Hicks Nakladatel: Synergie 2010 Kniha: Sára - kniha první - O věčném přátelství dvou blízkých duší - Esther a Jerry Hicks Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu ... Recenze Sára Kniha první: O věčném přátelství dvou ... ... . O věčném přátelství dvou blízkých duší. Sára je plachá, uzavřená desetiletá dívka, která není příliš šťastná. Má zlomyslného bratra, který ji neustále provokuje, kruté a bezcitné spolužáky, a ve škole ji to moc nebaví. Je zkrátka jako mnoho jiných dnešních dětí. Sára - kniha první: O věčném přátelství dvou blízkých duší Esther Hicks, Jerry Hicks Sára, k ... Sára - kniha první - O věčném přátelství dvou blízkých duší ... . Má zlomyslného bratra, který ji neustále provokuje, kruté a bezcitné spolužáky, a ve škole ji to moc nebaví. Je zkrátka jako mnoho jiných dnešních dětí. Sára - kniha první: O věčném přátelství dvou blízkých duší Esther Hicks, Jerry Hicks Sára, kniha první - O věčném přátelství dvou blízkých duší book. Read 101...SOUVISEJÍCÍ KNIHY