Alikvotní zpěv: Tajemství magického umění hlasu

Alikvotní zpěv: Tajemství magického umění hlasu - Wolfgang Saus | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Wolfgang Saus
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Alikvotní zpěv: Tajemství magického umění hlasu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Alikvotní zpěv: Tajemství magického umění hlasu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Wolfgang Saus. Číst Alikvotní zpěv: Tajemství magického umění hlasu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Tato kniha vás díky ohromně jednoduché třístupňové metodě, vytvořené Wolfgangem Sausem, naučí alikvotnímu zpěvu. Proniknete do tajů fascinujícího světa alikvotních tónů a zvuků, jež nebylo možné doposud nikde dohledat. Autor srozumitelnou formou zprostředkovává nový a hravý přístup ke světu hudby, vašemu vlastnímu hlasu a vaší muzikálnosti. Metodika Wolfganga Sause je překvapivě efektivní. Je prvním alikvotním zpěvákem na světě, který popsal podstatu a tvorbu alikvotního zpěvu. Díky svým vědomostem a dovednostem, které v knize prezentuje, dokáže nadšené žáky naučit alikvotnímu zpěvu během několika hodin. Tato kniha (spolu s odkazy na zvukové ukázky) představuje pro zpěváky a ty, kteří se chtějí učit zpěvu, odborný, avšak srozumitelný pracovní materiál, jenž oslovuje zástupce mnoha profesí (učitele, moderátory, manažery, lékaře a mnohé další), neboť ti všichni musí být na veřejnosti přítomni charakteristickým, výrazným hlasem. Mimoto kniha Alikvotní zpěv: Tajemství magického umění hlasu odhaluje revoluční princip alikvotního pravítka, vyvinutý Wolfgangem Sausem. Tento jednoduchý a nesmírně efektivní nástroj rozšíří a hravou cestou prohloubí vaše vědomosti o světě zvuků. Profesionální hudebníci a učitelé hudby jej mohou použít buď ke skládání alikvotní hudby, nebo k tomu, aby ji logicky přiblížili svým žákům. Wolfgang Saus je alikvotní a barytonní zpěvák, učitel zpěvu, autor, badatel a hlasový kouč. Jeho nadšení pro alikvotní zpěv začalo již v roce 1983. V roce 1994 zanechal své původní vědecké činnosti v oblasti chemie, aby se mohl naplno věnovat umělecké dráze a zasvětit svůj život práci se zvukem a hlasem. Wolfgang tráví svůj čas nejraději prací. Proto je stále na cestách - koncertuje a vyučuje po celém světě. A pokud zrovna nepředává svůj um a znalosti lidem, tak znovu a znovu objevuje svět zvuků a jeho působení, nebo si třeba rád zazpívá s komáry či delfíny.


...niha Alikvotní zpěv: Tajemství magického umění hlasu odhaluje revoluční princip alikvotního pravítka, vyvinutý Wolfgangem Sausem ... Saus Wolfgang - Alikvotní zpěv - tajemství magického umění ... ... . Tento jednoduchý a nesmírně efektivní nástroj rozšíří a hravou cestou prohloubí vaše vědomosti o světě zvuků. Alikvotní zpěv: Tajemství magického umění hlasu Wolfgang Saus Nakladatel: Maitrea 2020 Alikvotní zpěv Tajemství magického umění hlasu. Autor: Saus, Wolfgang Překlad: Michaela Svatošová Předmluva: Jan Staněk Brožovaná (paperback), 149 stran, česky 14,7 × 21 cm 201 ... Alikvotní zpěv by MAITREA - Flipsnack ... . Autor: Saus, Wolfgang Překlad: Michaela Svatošová Předmluva: Jan Staněk Brožovaná (paperback), 149 stran, česky 14,7 × 21 cm 2019/04 (1. vydání) Maitrea, Praha ISBN 978-80-7500-427-7 Mimoto kniha Alikvotní zpěv: Tajemství magického umění hlasu odhaluje revoluční princip alikvotního pravítka, v...SOUVISEJÍCÍ KNIHY