Hledání města Bohů II.

Hledání města Bohů II. - Ernst Muldašev | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Ernst Muldašev
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Hledání města Bohů II..pdf


Chcete si knihu přečíst?Hledání města Bohů II. ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ernst Muldašev. Číst Hledání města Bohů II. Online je nyní tak snadné!

POPIS


Celosvětově známý oftalmolog a výzkumník E. R. Muldašev pokračuje ve svém vyprávění o vědecké expedici do Tibetu v příběhu hledání legendárního Města Bohů. Podle starobylé legendy, kterou vyprávějí nositelé moudrosti staletí – lámové, jsou ve Městě Bohů pod sochou „Čtoucího člověka“ uschovány zlaté desky Lemuřanů, na kterých jsou zapsány znalosti pradávných civilizací. Zúčastníte se nových dobrodružství členů expedice, spolu s nimi zavítáte do tajemné jeskyně Harati, ve které jsou uloženy další zlaté desky, k Jezeru Démonů, dozvíte se více o zvěstovatelích Šambaly, Nepálských chrámech a Tibetu z pohledu autora, jehož styl je zcela nezaměnitelný.


...knihu Hledání Města bohů II (Ernst Muldašev) v ověřeném obchodě ... Hledání města Bohů 2 (Ernst Muldašev) od 7.84€ . NajNakup.sk ... . Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. Top 10 FUNNIEST Auditions Britain's Got Talent 2016 (Try NOT TO LAUGH!) - Duration: 26:42. Top Viral Talent Recommended for you Kniha: Hledání Města bohů II - Ernst Muldašev. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je plně v provozu. Od 18. 5. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny otevřen ... Hledání města Bohů II. - Ernst Muldašev | KOSMAS.cz - vaše ... ... . Od 18. 5. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny otevřeny. Bližší informace naleznete zde. ... hledÁnÍ mĚsta bohŮ ii. 5. zdieĽajte. podporte vÝpravy za poznanÍm stav aprÍl-jÚn: 32 ... Kupte knihu Hledání M...SOUVISEJÍCÍ KNIHY