Temné uličky

Temné uličky - Jim Butcher, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jim Butcher,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Temné uličky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Temné uličky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jim Butcher,. Číst Temné uličky Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kráčejí temnými uličkami, kam nikdo jiný nechodí, berou i práci, kterou by nikdo jiný nevzal a když máte problém - a prachy - postarají se o to. Samozřejmě, jestli ten váš problém zahrnuje vzteklé vlkodlaky, prokleté artefakty, zombie, vetřelce z jiných dimenzí a jiné „neobvyklé" okolnosti, může vás to stát o něco víc... Nejlepší paranormální detektivové se konečně ocitají v jediném svazku, ve čtyřech novelách a čtyřech úplně nových případech. Jim Butcher přichází s příběhem, ve kterém je Harry Dresden - jediný profesionální čaroděj v Chicagu - zatažen do temného tajemství někoho, kdo nechce, aby přežil. John Taylor, nejlepší soukromý detektiv prohnilého srdce Londýna známého jako Noční strana, má šikovné nadání - dokáže najít cokoliv. Ale nalézt ztracenou paměť zoufalé ženy se může ukázat být problematičtější, než se na první pohled zdá - jak se můžete přesvědčit v povídce Simona R. Greena. Šedochodec Harper Blainová Kat Richardsonové se uvolní doručit na Den mrtvých do Mexika zdánlivě nevinnou zásilku a než se naděje, je až po krk namočená v temných rodinných tajemstvích a pomstě mrtvých. Říkali mu Noe a žil mezi námi celá staletí. Nyní je mrtvý a Remy Chandler, padlý anděl sídlící v Bostonu a živící se jako detektiv, má v novele Thomase E. Sniegoskeho zjistit kdo nebo co ho zabilo.


...emné uličky Přidat komentář. ludek.n ... Hradby z paneláků zvané Kowloon: Nebezpečné místo, kam se ... ... . 4 18.07.2019. Čtyři autoři, čtyři novely z temných městských zákoutí a čtyři paranormální detektivové, řešící případy, které by nikdo jiný nevzal - to jsou Temné uličky. ... Temné uličky book. Read 424 reviews from the world's largest community for readers. Kráčejí temnými uličkami, kam nikdo jiný nechodí, berou i práci, kter... 【全球疫情直擊】誤信WHO 日 ... Příšerky z podzemí: Temné uličky - Zatrolené hry ... ... 【全球疫情直擊】誤信WHO 日本疫情失控 | 美軍方深度介入防堵武漢肺炎 | 歐洲現首宗死亡 | 中國運屍影片頻曝光 ... Skip navigation Sign in. Search Začátek temné uličky. Výlet. Svému učiteli meditace samozřejmě plně důvěřuji, ale nikdy nev...SOUVISEJÍCÍ KNIHY