Metabolické typy: Převratný způsob stravování

Metabolické typy: Převratný způsob stravování - Trish Faheyová, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Trish Faheyová,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Metabolické typy: Převratný způsob stravování.pdf


Chcete si knihu přečíst?Metabolické typy: Převratný způsob stravování ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Trish Faheyová,. Číst Metabolické typy: Převratný způsob stravování Online je nyní tak snadné!

POPIS


William Wolcott, přední americký badatel v oblasti výzkumu metabolismu, vyšel z předpokladu, že určitá strava, která někomu prospívá, u někoho může vyvolat onemocnění.A vtéto knize vyvinul revoluční program, který čtenářům umožní určit jejich základní "metabolický typ", na kterém závisí způsob našeho stravování. Může to být buď strava založená především na uhlovodanech, jako jsou těstoviny, rýže, chléb a nízkotučných potravinách nebo naopak na převaze bílkovin a tuků, jako je červené maso, zvěřina a mořské plody, případně někde mezi těmito dvěmi krajnostmi. S pomocí Wolcottovy knihy čtenáři najdou v tomto širokém potravinovém spektru místo, které poměrem základních živin přesně odpovídá pouze jejich geneticky podmíněnému metabolismu.Tento způsob stravování pak čtenářům umožní mimo jiné dosáhnout a udržet ideální váhu, předejít nemocem a z dosavadních nemocí se uzdravit.


...tabolické typy - Převratný způsob stravování ... Metabolické typy - prevratný spôsob stravovania - EZOpress ... ... Kniha Metabolické typy - Převratný způsob stravování je v. Právě čtených: 1x: Přečtených: 6x: Čtenářské výzvě ... Metabolické typy: převratný způsob stravování. Praha: Mandala, c2009, 355 s. ISBN 978-809-0183-544. ... Některé metabolické typy si někdy ani nevšimnou, že se zapomněli najíst. Často si uvědomí, že čas k jídlu je už dávno pryč, až když se podívají na hodinky. Pro jiné metabolické typy by ale vynechání hl ... Test metabolického typu | Výživový poradce NUTRINEA ... . Pro jiné metabolické typy by ale vynechání hlavního ... Kniha: Metabolické typy Převratný způsob stravování Autor: William Wolcott ; Trish Faheyová William Wolcott, přední americký badatel v oblasti výzkumu metabolismu, vyšel z předpokladu, že určitá strava, která někomu prospívá, u někoho může vyvolat onemocnění. METABOLICKÉ TYPY - PŘEVRATNÝ ZPŮSOB STRAVOVÁNÍ. S...SOUVISEJÍCÍ KNIHY