Praha – Puzzle, omalovánky, kvízy

Praha – Puzzle, omalovánky, kvízy - Libor Drobný, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Libor Drobný,
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Praha – Puzzle, omalovánky, kvízy.pdf


Chcete si knihu přečíst?Praha – Puzzle, omalovánky, kvízy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Libor Drobný,. Číst Praha – Puzzle, omalovánky, kvízy Online je nyní tak snadné!

POPIS


Tato knížka představuje nejkrásnější místa a zákoutí našeho hlavního města – stověžaté Prahy. Navštívíte zde Karlův most a pokocháte se výhledem na Pražský hrad. Zavítáte na Malostranské náměstí s majestátním chrámem svatého Mikuláše a samozřejmě na nejstarší náměstí Prahy – Staroměstské náměstí se světoznámým a turisty obdivovaným orlojem. Prohlídku města jistě rádi zakončíte oddychem ve Stromovce – největší z pražských zahrad. Na cestě za poznáním vás doprovodí řada komických postaviček i pražských přízraků. Pod barevnými puzzle skládankami objeví děti černobílé obrázky, které jim poslouží jako nápověda při skládání, ale mohou si je také samy vybarvit. A na posledních stránkách čekají malé čtenáře jednoduché kvízové otázky!


...vnými puzzle skládankami objeví děti černobílé obrázky, které jim poslouží jako nápověda při skládání, ale mohou si je také samy vybarvit ... Knihy Ema Potužníková | Dobré Knihy.cz ... . A na posledních stránkách čekají malé čtenáře jednoduché kvízové otázky! (puzzle, omalovánky, kvízy : od jara do zimy) Tato knížka představuje nejkrásnější místa a zákoutí našeho hlavního města - stověžaté Prahy. Navštívíte zde Karlův most a pokocháte se výhledem na Pražský hrad. Zavítáte na Malostranské náměstí s majestátním chrámem svatého Mikuláše a samozřejmě na nejstarší náměstí Prahy - Staroměstské nám ... Drobny libor praha puzzle omalovanky kvizy levně ... ... . Zavítáte na Malostranské náměstí s majestátním chrámem svatého Mikuláše a samozřejmě na nejstarší náměstí Prahy - Staroměstské náměstí se světoznámým a turisty obdivovaným orlojem. OD JARA DO ZIMY - Puzzle, básničky, omalovánky, kvízy Úžasná knížka s puzzle s...SOUVISEJÍCÍ KNIHY