Macík a maminka - komiks

Macík a maminka - komiks - Jitka Hinková, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jitka Hinková,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Macík a maminka - komiks.pdf


Chcete si knihu přečíst?Macík a maminka - komiks ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jitka Hinková,. Číst Macík a maminka - komiks Online je nyní tak snadné!

POPIS


Milí čtenáři, před pěti lety se v dětském časopise Dráček narodil kocourek Macík. Byl stejně roztomilý a hravý jako všechna koťata na světě. Ale jak rostl, začal se od ostatních čtyřnohých chlupáčků odlišovat. Nenapadlo by ho třeba prohánět myšky po dvoře nebo chňapat po mouchách. Tenhle náš Macík čte knížky o dinosaurech, provádí nejrůznější pokusy, zkoumá, jak se z housenky stává motýl, pozoruje úplněk, slaví Vánoce i Velikonoce… zkrátka objevuje zákonitosti přírody a baví ho zároveň i svět lidských kamarádů. Macík se díky své zvídavé povaze dostává často do situací, z nichž mu jeho moudrá a věčně dobře naladěná maminka musí pomáhat. Mnohdy ale úplně stačí, když mu nějaký problém jednoduše a po maminkovsku objasní a Macík si tohle její vysvětlení zapíše do své chytré kocouří hlavičky. Pro všechny, kdo neznají časopis Dráček, už jen malá poznámka na závěr: Na každý díl komiksu o nezbedném kocourkovi Macíkovi navazuje stránka či dvě, které téma z komiksu dále rozvíjejí. Někdy se jedná o hravou encyklopedii, jindy o malované čtení, zábavný kvíz, krátkou pohádku či nápad na jednoduché tvoření. Tohle uspořádání bylo zachováno i v této knižní podobě, protože nápad se setkal u?čtenářů a jejich rodičů i prarodičů s velkým úspěchem. Tak ať se vám knížka líbí a ať se Macík, kocourek, který nikdy nebude dospělý, stane i vaším kamarádem.


...a maminka - komiks Autor: Hinková, Jitka a Judáková, Radka Nakladatel: Echo inzert EAN: 9788027053179 ISBN: 978-80-270-5317-9 Popis: 1× kniha, brožovaná, 156 stran, česky Rozměry: 20,8 × 28 cm Rok vydání: 2019 (1 ... Knizka o dinosaurech levně | Blesk zboží ... . vydání) Nakladatelství Echo, Radotín, Hlavní Město Praha, Czech Republic. 203 likes. Komiks Macík a maminka - komiksové příběhy malého kocourka - pro děti 3-8 let. Ilustrace Josef Quis. Macík se díky své... Macík a maminka! Pořiďte svému dítku knihu, díky které se bude učit, aniž by o tom vůbec vědělo. Hlavním hrdinou komiksu Macík a maminka je totiž roztomilé ko ... Macík a maminka: Komiksové příběhy malého kocourka ... ... . Ilustrace Josef Quis. Macík se díky své... Macík a maminka! Pořiďte svému dítku knihu, díky které se bude učit, aniž by o tom vůbec vědělo. Hlavním hrdinou komiksu Macík a maminka je totiž roztomilé koťátko , které zkoumá zákonitosti přírody i svět svých lidských kamarádů, a to vtipně, s nadhledem a zábavnou formou. Macík se díky své zvída...SOUVISEJÍCÍ KNIHY