Škola létání: Jak jsme se vznesli

Škola létání: Jak jsme se vznesli - Mike Barfield | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Mike Barfield
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Škola létání: Jak jsme se vznesli.pdf


Chcete si knihu přečíst?Škola létání: Jak jsme se vznesli ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Mike Barfield. Číst Škola létání: Jak jsme se vznesli Online je nyní tak snadné!

POPIS


Vítejte ve škole létání. Dozvíte se zde mnoho zajímavého z historie létání. Zveme vás na výpravu, která začíná v dávných časech před dinosaury a vede přes zlatou dobu letectví až do dnešních dnů. Cestou se naučíte tvořit překrásné létající modely včetně různých ptáků, dravců, rostlin, letadel, a dokonce i vesmírné lodi poháněné proudovým motorem. Každý z nich je doplněn úžasnými informacemi, takže se při stavbě modelů můžete poučit o jejich historii a podstatě z vědeckého hlediska. Knížku vytvořil spisovatel, kreslíř a bavič Mike Barfield. Nabízí soubor těch skutečně nejlepších vystřihovánek pro kluky a holky, které fascinuje létání.


...étání Jak jsme se vznesli. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze ... Škola ultralehkého létání, Lubno, Frýdlant (2020) ... . Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Paragliding kurzy Raná u Loun: Základní Škola Létání naše paragliding škola je společný projekt několika zkušených pilotů, instruktorů a inspektorů s různou specializací.V Základní Škole Létání Vám dáváme pevný základ, na kterém budete moci dále stavět své rozmanité pilotn ... PARAGLIDING Kurzy - Česká škola létání - Tandem ... ... .V Základní Škole Létání Vám dáváme pevný základ, na kterém budete moci dále stavět své rozmanité pilotní dovednosti. Česká škola létání mě naučila to nejdůležitější, jak bezpečně odstartovat v silných i slabých podmínkách a jak bezpečně přistát. Na kurzu se mi hodně líbilo že se dbalo na groundhandling a díky tomu jsem na startu neměla problémy. Zá...SOUVISEJÍCÍ KNIHY