JO537

JO537 - Marka Míková | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Marka Míková
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
JO537.pdf


Chcete si knihu přečíst?JO537 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Marka Míková. Číst JO537 Online je nyní tak snadné!

POPIS


Josef je docela obyčejný kluk, žije v obyčejném panelákovém bytě a každý den jezdí obyčejným metrem do obyčejné školy. Tak by asi měl začínat popis příběhu o Josefovi, jenomže existuje vůbec obyčejný život? Každá obyčejná věc se může kdykoli zvrtnout: stačí, když je člověk všímavý, a to Josef je. Na jeho pravidelné trase byt-metro-škola se totiž začínají dít dost divné věci a Josef se pomalu, ale jistě zaplétá do tajemného dobrodružství, jehož hrdiny jsou také jeho dědeček, kterého srazilo auto, zatoulaný pes a dělníci ze stavby. A to se ještě zdá, že k tomu všemu má co říct jedna nová počítačová hra... Jako vždy v knížkách Marky Míkové se tu stírá šedivý nátěr všednosti, pod kterým září úžasná, nekonečná plocha dětské fantazie. A tak Josef skrze svou iniciační cestu krčským lesem může zachránit svého dědečka a najít opravdového přítele. Kromě této polohy autorka s humorem sobě vlastním vykresluje i Josefovo školní a domácí prostředí, bystrým okem pozoruje lidské typy a skládá pestrou mozaiku knížky, která je průlomem v současné tvorbě pro větší děti.


...e docela obyčejný kluk, žije v obyčejném panelákovém bytě a každý den jezdí obyčejným metrem do obyčejné školy ... (PDF) Changes in the earth's rate of rotation between A.D ... ... . Tak by asi měl začínat popis př... PSR J0537-6910 is a pulsar that is 4,000 years old (not including the light travel time to Earth).It is located about 170,000 light-years away, in the southern constellation of Dorado, and is located in the Large Magellanic Cloud.It rotates at 62 hertz.. Astronomer John Middleditch and his team at LANL have become the first people to predict starquakes; and observe magnetic p ... JO537 - Marka Míková | Databáze knih ... .. Astronomer John Middleditch and his team at LANL have become the first people to predict starquakes; and observe magnetic pole drift on a ... T he novella JO537 is based on a rich stream of fantasy, in which the real and possible mingles with the unreal, a dream changes into a reality which resembles a dream, a...SOUVISEJÍCÍ KNIHY