Bez iluzí: aneb Lesk a bída šoubyznysu

Bez iluzí: aneb Lesk a bída šoubyznysu - Vladimír Vlasák | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Vladimír Vlasák
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Bez iluzí: aneb Lesk a bída šoubyznysu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Bez iluzí: aneb Lesk a bída šoubyznysu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vladimír Vlasák. Číst Bez iluzí: aneb Lesk a bída šoubyznysu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Na začátku byl spíš žert. Šestnáctiletá Klára se přihlásila do vyhledávací televizní soutěže Česká hvězda. A pak se strhla lavina událostí. Klára je náhle středem zájmu, příjemného i nemilého. A zjišťuje, že není cesty zpátky. Bojuje o ni otec, který věří v její talent, matka, jež vidí její budoucnost zcela odlišně, i mocná manažerka Gabriela Přádná. Ovšem některé věci si Klára musí rozhodnout sama v sobě. Rodina, přátelé, nebo showbyznys? Příběh s nadsázkou ukazuje, jak se rodí hvězda.


...zí: aneb Lesk a bída šoubyznysu. Vladimír Vlasák Nakladatel: XYZ 2009 ... Www.prazskamuzea1918-2018.cz - Prazska Pdf ... ... Holka drzá: Lesk a bída českého šoubyznysu aneb Jak ... ... zí: aneb Lesk a bída šoubyznysu. Vladimír Vlasák Nakladatel: XYZ 2009 ... Bez iluzí Autor: Vlasák, Vladimír Nakladatel: XYZ EAN: 9788073882013 ISBN: 978-80-7388-201-3 Popis: 1× kniha, vázaná, 360 stran, česky Bez iluzí aneb Lesk a bída šoubyznysu Vladimír V...SOUVISEJÍCÍ KNIHY